Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig idegesítek mindenkit,...

Mindig idegesítek mindenkit, és én soha senkit nem szeretnék idegesíteni. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetnék a legkevésbé idegesítő?
2014. jún. 15. 12:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Amikor beszélgetek velük akkor idegesítem őket, vagy amikor próbálkozok.
2014. jún. 15. 12:20
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és a kérdések azok idegesítik őket szerintem, de nem tudom hogyan ne kérdezzek annyit, anélkül egyszerűen halott a beszélgetés, én mindig nem tudok csak mesélni valamiről, egyszerűen kell kérdezni. Hamár a másik nem hajlandó.
2014. jún. 15. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy érzésem, h nyomod a dumát megállás nélkül,sok sok fa**sággal egybekötve!..és lehet már maga a megjelenésed is azaz ellenszenves,,nem?
2014. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlenül INTP, INTJ? :)
2014. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet h túl indiszkrét vagy. Nem mászol bele mások arcába nagyon? Ha túl sok konkrétumot v magánjellegű dolgot kérdezel viszonylag hamar, az tényleg olyan faggatós jelellegű, elég idegesítő lehet. De sok mindent nem árultál el ezekről a beszélgetéseidről.
2014. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!