Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A spirituális emberek szeretne...

A spirituális emberek szeretnek mindenkit? Hogy csinálják?

Figyelt kérdés

2014. dec. 6. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem szeretnek mindenkit, aki mégis azt mondja az át esett a ló túl oldalára. Képtelenség s káros is lenne mindenkit szeretni, de tény hogy nagyobb azoknak a száma akiket szeretnek.


Többek között elfogadással és megértéssel.

2014. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Ozmium42 ***** válasza:
25%
Egyáltalán nem. A szkeptikusokat például kifejezetten nem kedvelik. Engem is neveztek már lelketlennek, mert nem hiszek a lélek létezésében, és hát lássuk be, a két dolog között van némi jelentésbeli eltérés.
2014. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

igen Ozmium, te jó lélek vagy (csak butuska, ha nem veszel tudomást a lélekről:D )

Olyan, aki "mindenkit szeret" - az gyanús...

Mert ahogy Kosztolányi írta: Könnyű szeretni az egész emberiséget, de nehéz Kovács urat a szomszédból. :D

2014. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem szeretnek, de ha fejlődni akarnak akkor szolgálattal gyakorolják. A szeretet megértés szintjén kell értelmezni, átérzed a helyzetét, megérted mit miért tesz. Nem egyfajta érzelgősségből.
2014. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Legoman ***** válasza:

Így igaz. A szeretet azon alapul, hogy elfogadod az illetőt a hibáival együtt és megértéssel fordulsz felé.

Persze megint mást jelent a szerelem.

De addig, amíg nem tudod önmagadat elfogadni úgy, ahogy vagy, addig senki mást se fogsz tudni.

Én így csinálom. Először is önmagamat fogadtam el, minden testi hibáimmal együtt, és örültem, hogy én, én lehetek. Ki fog alakulni magától a többi. És egyszer csak azt veszed észre, hogy jobban megbíznak az emberek benned, mert megértéssel és elfogadással tudsz rájuk nézni. Bár ez bennem alapból meg volt kiskorom óta. :)

2014. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem, de törekszenek rá.
2014. dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Akinek a tudatossága elérte a szívcsakrája szintjét az sugározza másokra igazi énjének lényegét a feltétel nélküli szeretetet. Ezt a ragaszkodó, érzelmi szeretettel nem lehet megcsinálni mert az feltételhez kötött.


Tehát a két szeretet között különbség van és itt a válasz a kérdésedre!

2014. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, és utálom az embereket.
2014. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha valaki undok és megaláz, holott soha nem bántottam, akkor mit kellene éreznem iránta? (Pl. nyugodtság, és közben mondogatom magamban: "biztos nem is velem van a baja, csak sok rossz élmény érte"??) Úgy érzem, képtelen vagyok erre.
2014. dec. 7. 11:49
 10/16 Legoman ***** válasza:
Semmit nem kell érezned iránta. Tudod, hogy ő nem tudja, hogy te ki vagy. És ezt nem is kell megtudnia. Nem kell vele foglalkozni. Legyen továbbra is megértés a szívedben iránta. Nem fog egyébként megalázni direkt, ha megértéssel fordulsz felé. :)
2014. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!