Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok ahhoz hogy már...

Mit szóltok ahhoz hogy már megjelentek a radikális melegek akik fejbelőnék a homofóbokat és erőszakot javasolnak mert ha már úgyis utálják őket akkor agyjanak nekik okot is?

Figyelt kérdés

pl itt egy poszt is erről meg köztudott hogy minden csoportban vannak radikálisok illetve felszólítanak arra ha nem akarsz ölni legalább idézem "verd is ki a sz*rt is belőlük" és lényegében csoportban mindenki erős a meglepetés ereje meg legbénít ők meg amúgy is sokat kondiznak

[link]


én kezdek félni tőlük is mostmár senki sincs biztonságban? :S


2015. jún. 29. 07:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%

Neee, a melegektől félsz???

A legtöbb 40 kiló vasággyal együtt, arról nem is beszélve, hogy a 99%-nak aranyere van:D

2015. jún. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

"én kezdek félni tőlük is mostmár senki sincs biztonságban? :S"


Aztán kitől is félsz? Attól a 3 majomtól aki pojénból megcsinálta a képet? Hány meleget ismersz? Hányat láttál életedben? Na kb. azoknak a 0,01% TALÁN radikális.

Lehet félni a semmitől is. Hajrá! XD

2015. jún. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

na most ki nincs biztonságban?


Nézd, "a valamire való" melegek az életben nem fognak megmozdulni se semmilyen ügyben, mert féltik a pozíciójukat, netán még házasságukat is stb. Akiket meg a felvonulásokon látsz, az egy igen elenyésző kisebbség, őket a melegek döntő része is elutasítja.

Következtetés: nem kell itt semmitől tartani, a tehetősebb meleg réteg biztosan nem fog se radikális se más módon tenni az ügyben.


A homofóbok meg más téma, nem fejbe lőni kéne őket, hanem pszichoterápiára kötelezném a legelfajzottabbakat, hiszen milyen érdekes dolog, a pókfóbiától kezdve az agorafóbiáig minden vacakkal kezeltetik magukat az emberek, ez az egy fóbia az, ami "egészséges", mármint szerintük. Az okokat pedig ismerjük, hidd el, ha ki mernék élni elfojtott vágyaikat titokban, na ott lenne aztán radikalizmus, hiszen igen durván csökkenne a homofóbok száma.De mint írtam, ehhez mélylélektanos terápia kellene, magától nem fog rájönni, vagy majd 60 évesen kergeti a kissrácokat.


Aztán megjelent egy új irányzat is, egyelőre nem is tudom őket hova tenni. Már nem egy abszolút nőfaló, kétségtelenül heteró srác csapattársam ajánlotta, kicsit sem titkolva a dolgot, hogy próbáljam ki XY meleg srácot, merthogy milyen k jól szop, és egy csaj erre sose képes ilyen szinten. Fordítva nem működik a dolog, már csak a gondolatából is verekedés lenne, ez egyértelmű, de azt meg bírja, ha őt kényezteti a meleg srác. Emiatt voltak már esetek, mikor egész jó haverságok is kialakultak köztük.

Amikor meg kérdeztem tőle, hogy és ő ezt nem tartja-e homóságnak, arra az volt a válasz, hogy na azért mégse mindegy, hogy a farok melyik végén van, és hogy ugyan már miért tagadná meg magától az élvezetet, hiszen mindenki előtt világos, hogy egy fiú sokkal jobban tudja, hogy jó.


Ezt a típust hova sorolnátok? Heteró, sztem ehhez nem fér kétség, hiszen ő aztán nem nyúlna fiúhoz, még a gondolattól is kirázza a hideg, na de hagyni meg hagyja magát. Akkor ez egy új faj? És nem tudom, ki merre jár és mit tapasztal, de egyre több ilyen sráccal akadok össze, aki ráadásul egy cseppet se tagadja a dolgot, ha rákérdezek. Még én jövök zavarba, amiért hülyén néz rám, hogy ez miért lenne már baj, és egyáltalán mi a kérdésem. Ehhez mit szóltok? Vagy ez is egyfajta homofóbia lenne, hogy na jól megszopatjuk a kisb..it? A fene se tudja, sokat agyaltam rajta, de nem jövök rá ...

2015. jún. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

hát én egy meleg férfit ismerek de ő egy kigyurt állat viszont kenyérre lehet kenni olyan kedves amit nem mondanék meg róla ha nem ismerném :))


de akkor jó megnyugodtam :))

2015. jún. 29. 08:38
 5/16 A kérdező kommentje:
amúgy szerintem 1 negyven kilós ember is veszélyes ha pl van egy pisztolya pl ott van az pszichopata amerikában aki lemészárolt egy csomó ártatlan négert amerikában tök egyedül :SS
2015. jún. 29. 08:39
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

" A homofóbok meg más téma, nem fejbe lőni kéne őket, hanem pszichoterápiára kötelezném "


Miért is? Ha egy embernek joga van melegnek lenni, akkor egy homofobnak is joga van ezt nem normálisnak tartani.

Ha egy meleg elvárja, hogy mindenki legyen toleráns mert ő a másik nemhez vonzódik, akkor egy homofob is elvárhatja, hogy mindenki legyen toleráns, mert szerinte az ellentétes neműek kapcsolata a normális.


Nincs semmi bajom a melegekkel, de szabják már meg senkinek, még nekem se, hogy mit toleráljak és mit ne. Ha valami nem tetszik nekem, akkor az akkor sem fog tetszeni ha terápiára küldenek. ennyi

2015. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem is várják el hogy tetszen csak azt hogy ne b*szogass másokat és hagyd élni őket :)
2015. jún. 29. 09:27
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

A kérdező kommentje:


nem is várják el hogy tetszen csak azt hogy ne b*szogass másokat és hagyd élni őket :)



Akkor tessék úgy viselkedni. A melegeket akik normálisak, akik nem mennek a meleg felvonulásra egy szál p@csben és ordenáré viselkedésükkel nem borzasztják a népet azokat érdekes módon senki nem bántja.

Tessék a nemi hovatartozásunkat a 4 fal között tartani és nem lesz gond. Ilyen egyszerű az egész.

A nagy utálat oka a minden évben megrendezett melegfelvonulás. Kérdem én. Minek az? Miért kell egy felvonulást rendezni, hogy mindenki tudtára adják, hogy a fenék melyik végén áll? Miért viselkednek sokan a felvonuláson úgy mint egy idióta aki kivetkőzik önmagából?

Én mint írtam semmi bajom a melegekkel, de ha egy meleg pár az utcán felvonulás címen tapogatja, nyomkodja a pártját az igenis undorítónak tartom. Ahogy fordított esetben is. Hetero párok is undorítóak ha az utcán egymásnak esve élik ki a szexuális élményüket. Teljesen mindegy, hogy meleg vagy hetero a szex maradjon kettőjük között.

2015. jún. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

6-os nagyon jó válasz. Azt hozzátenném, ha az embercsoportok elnyomatásból kijönnek, akkor törvényszerű, hogy rögtön uralkodni is akarnak, és elnyomóvá akarnak válni. Látszik ez a cigányokon, a négereken, zsidókon, sőt még a feminista nőkön is

- tetszettek volna nem elnyomni - ez már egy reakció.

A nagy tanítók, mesterek, vallásalapítók rendre tettek egy feloldó, megszüntető javaslatot erre az erőszakos szörnyű spirálra - amely mindenkit lehúz-

de őket rendszerint megölték.

Az erőszak megszüntetésért bármelyik oldalról

tenni kell. Persze életveszélyes, de legalább is megkérdezik: Ki kérdezett?

Karinthy Frigyes:

Ki kérdezett?

[link]

Megkérdezték a tüzet, egészséges dolog-e a jeges zuhany – megkérdezték a vizet, mitől szokott tűzbe jönni? Megkérdezték a madarat, hová repül, a napot, merre szállt?


De ki kérdezte az embert? Ki kérdezett, Homérosz? Ki kérdezett, Szókratész? Ki kérdezett, Gautama Buddha? Ki kérdezett, Názáreti? Shakespeare, Goethe, Madách, Dante, Beethoven, Kant... ki kérdezett?

Ember, aki tudod – ember, aki láttad –, ember, aki nézted, figyelted, élted – tudtad, mielőtt volt, tudtad, mielőtt lett –, ordítottál, hogy közeledik – ki kérdezett?

Megváltó Atyaisten – aki tudod, hogy lehetne elkerülni, mit kellene tenni, hová kellene fordulni, hogy kellene csinálni –, ki kérdezett?

Ki kérdezett? Ne kérdezd – ordíts, ahogy a torkodon kifér, mert különben csönd lenne körülötted –, ordítsd magad a kérdést, s hidd el a visszhangnak, hogy ő volt, s felelj a visszhangnak, hogy legalább a magad szavát halld.

2015. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"A melegeket akik normálisak, akik nem mennek a meleg felvonulásra egy szál p@csben és ordenáré viselkedésükkel nem borzasztják a népet azokat érdekes módon senki nem bántja. "


nem hiszem hogy akik elutasítják a dolgot éppen különbséget tesznek meleg és meleg között :) sőt sokan a fogalommal sincsenek tisztában mert nekik a tranvesztiták is melegnek számítanak


amúgy a meleg felvonulásos parádé szerintem se jó ötlet bár engem nem zavar de mivel toleráns vagyok megértem azt hogy ez másokat zavar illetve azzal inkább csak ellenszenvet váltanak ki azokból akik amúgyse tolerálják őket

2015. jún. 29. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!