Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik liberális elveket vallana...

Akik liberális elveket vallanak, több köztük a meleg? Melegek válaszát várom.

Figyelt kérdés

2015. júl. 1. 13:36
1 2
 1/11 Shai-Hulud ***** válasza:
86%

Nem, a szexuális beállítottságnak nincs köze a politikaihoz.


Az, hogy sokan buznyák libsinek nevezik őket, csak szitkozódás, ennek nincsenek nemi identitásra vonatkozó alapjai.

2015. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%

Egyértelmű, hogy a melegek nem fogják a jobboldalt vagy baloldalt támogatni, a liberalizmusnak köszönhetik, hogy ennyire elfogadottak lettek mára. Így a liberálisok táborát szélesítik a melegek.

(Bocsi, nem vagyok meleg)

2015. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Hogy jön ide a jobb vagy baloldal? Mindkettő lehet liberális, csak hazánkban sokan az alapfogalmakkal sincsenek tisztában.
2015. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, melegek válaszoljanak, én nem vagyok az, szóval bocsi, de úgy érzem, hatásosan össze tudom foglalni. Valószínűleg a melegek közt a legtöbb liberális. Viszont a liberálisok közt nem feltétlen vannak többségben a melegek. Tudod, mint a rovar-bogár kérdésben.
2015. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Béla211 ***** válasza:
100%
Én meleg vagyok és a meleg ismerősöm közül nagyon színes a paletta van olyan is aki a Jobbikot éltetti. De sokan szavaztak a Fideszre is.Nagyon kevés olyan meleget tudok aki az szdsz-es lett volna. Most már amúgy számot tevő liberális párt nincs is Magyarországon.
2015. júl. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Shai-Hulud ***** válasza:

@totya5999


Rosszul tudod Totya, a volt ápoltak most a Parlamentben ülnek. :D

2015. júl. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
88%

Én baloldali meleg vagyok,a baloldal képviselői kiállnak a melegjogokért,részt vesznek például a budapest pride megnyitóján is,ami most lesz pénteken!Mellesleg tavaly a baloldali összefogásban szerepeltek a liberális párt is!

Na mind1,remélem 3 év múlva lesz kormányváltás(csak ne a jobbik)de engem már annyira nem érint,költözök ki Angliába!de ahogy előttem irták:meleg jobbikos?-hát az ilyet nem tudom megérteni...!

2015. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

8-as!

Pedig van belőlük, én is ismerek meleg jobbikost!

Én se értem az ilyet, abnormális dolog.

2015. júl. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, miért szavazna valaki maga ellen ?

17 meleg

2015. júl. 3. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Az én legtöbb meleg ismerősöm semmilyen szinten nem is érdekelt a politikában, szavazni sem mennek el, és az aktuálpolitikai helyzetek is teljesen hidegen hagyják őket. Liberális nézeteket követő meleggel nem is nagyon találkoztam ,vagy csak nem mondta nekem.Az egyik ismerősöm egy fideszes politikus, szóval nem hiszem, hogy bármi köze lenne a szexualitásnak a politikához.

(Berlin egykori meleg polgármestere szociáldemokrata párt tagjaként volt városvezető.)


Egyébként szerintem, ha a Jobbik elfogadná, hogy léteznek homoszexuálisnak született emberek, akik ez ellen nem tudnak tenni, de ugyanolyan konzervatív életstílust élnek, mint más heterópárok és ezzel nem lenne problémájuk, akkor több szavazatot tudnának összeharácsolni. Ezt arra alapozom, hogy melegektől sokszor hallottam, hogy a szexuális kisebbségen túl a többi kisebbséget annyira nem tolerálják.


20 mf

2015. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!