Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok hogy egyes négerek...

Mit szóltok hogy egyes négerek elítélik és a meleg házasság ellen vannak (illetve fel is vonulnak és tüntetnek ellene? ) csak szerintem érdekes?

Figyelt kérdés

vagy elfelejtették hogy kb 30 éve házasodhatnak ők is fehérekkel?!


Sőt az egyik befolyásos néger képviselő is (nem jut eszembe hirtelen a neve) aki több évig kűzdött azért hogy elvehesse fehér szerelmét :P


2015. júl. 1. 22:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is meglepődtem, amikor meghallottam, hogy Oroszoknál van nácizmus. Azon meg már hanyatt is estem, amikor ilyen zsidóval futottam össze.


Végülis... teli a világ olyan emberekkel, akik vagy mit sem okultak a türténelemből, vagy egyenesen meg akarják ismételni azt (azzal a hátsó gondolattal, hogy most majd ők lesznek a répa szőrösebbik végén).



Persze ennek semmi köze a kérdéshez, mivel a melegházasság kérdése nem faji kérdés.

2015. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
4%

Attól, hogy ők is voltak megkülönböztetve még jogosan ítélhetik el a melegek házasságát.

Az egyik a bőrszín miatti megkülönböztetés volt egy természetes férfi nő házasságnál, ez meg két azonos nemű.

Értem én miért lehet ez hasonló, de igazából még is tök más.

Arról nem is beszélve, hogy szerintem nem lett volna nekik olyan nagy probléma, ha csak a házasság lett volna megtiltva nekik, de voltak ott 100 szor borzalmasabb dolgok is, miközben a mai világban az emberek lesz.rják a melegeket, ha azok nem verik magukat.

És mivel ez még mindig nem egy természetes dolog, hogy 2 azonos nemű szereti egymást, ezért a házasságuk sem az...

2015. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
41%

Azért mert a négerek haszont leső barmok és ők a legnagyobb rasszisták!

De vannak kommunisták is elszórva köztük........

2015. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én egyetértek veled, kérdező.
2015. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!