Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti kinek engeditek meg, hogy...

Ti kinek engeditek meg, hogy beleigyon/beleegyen az italotokba, kajátokba? ÉS ki után ennétek meg, amit meghagyott? Nemet is írjatok.

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 09:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát, én kicsit tisztaságmániás vagyok, ezért nem szívesen osztozkodom... Ha nagyon rákényszerülök, akkor a legjobb barátnőm, anyukám és nővérem után iszok, de előtte jól megtörölgetem az üveg száját, amúgy inkább szomjan halok...

A maradékot, ha az illető nem harapott bele, akkor szívesen megeszem, amúgy nem. Anyukámat nem zavarja ez, a múltkor simán megette a sült hagymát, amitől nekem hányingerem lesz, ő viszont szereti.

2015. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert család, barátok után maradékot megennék, és felajánlanám. Volt már olyan, hogy nekem ez nem megy, egye meg valaki.


De miközben még az enyém a kaja, senkinek nem adok. Olyan gusztustalannak tartom, amikor kunyerálnak abból, amit eszel-iszol. Szóljon, és csinálok neki frisset, de ne nézze ki a számból.

2015. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Érdekes volt :)
2015. júl. 2. 15:53
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak a páromnak. Egyszer beleittam egy kolléganőm kávéjába, 3 napig nem volt hangom és egy hétig fuldokolva köhögés volt az egész éjszakai program.
2015. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen kaja, milyen pia. Nyilván pl. chipsnél engedem bárkinek, akivel viszonylag jó kapcsolatban vagyok. Italnál - üveges innivalónál is, persze megtörlöm mindig a nyakát.


Ételnél kb. csak azoknak engedem, akikkel nagyon jó, a legközelebbi viszonyban vagyok, de arra nagyon dühös tudok lenni, amikor ezt kihasználják, és a kajám felét elcsipegetik, vagy ha ketten megyünk boltba, és jaj, ő nem kér semmit, én veszek egy csokit, jégkrémet, és hadd egyen belőle, és a felét elpusztítja kóstolás címszó alatt (anyám szokta ezt csinálni, bár mostanában nem, miután egyszer leordítottam a fejét). Meg nagyon elegáns étteremben nem szoktam kaján közösködni, átnyújtani falatokat, mert proli dolog.

2015. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!