Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti megmernétek csinálni ezt a...

Ti megmernétek csinálni ezt a partneretekkel?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót amiben a barátnő összebeszélt egy férfival,hogy próbára tegye a barátját.Sétáltak és megállt mellettük egy merci és kiszáll belőle egy üzletember aki oda megy hozzájuk.A fiúnak először pénzt kínál fel,hogy elvihesse a barátnőjét egy éjszakára.A fiú nem megy bele és pár perc alkudozás után már a mercit ajánlja oda neki amit elfogad.Egy autóért cserébe egy vadidegennek ajánlja fel a barátnőjét egy éjszakára(A csaj közben végig tiltakozik).Majd mikor beszáll az új mercijébe közlik vele,hogy próbára lett téve és jól pofára esik.Ti megmernétek csinálni a azzal akivel épp jártok,vagy félnétek az esetleges csalódástól?
2015. júl. 2. 13:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyébként meg dehogy vagy te 15 éves, az már levágja, hogy ez hülyeség. max 11-12 lehetsz, akkor viszont minek foglalkozol ilyen dolgokkal, miért nem hintáztok, vagy építetek homokvárat?
2015. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Komolyan kérdező, ami nem a tied, azt nem tudod eladni.
2015. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem tesztelgetném így. Nem azért, mert félek a csalódástól, hanem mert rohadtul nem lenne korrekt a párommal, főleg ha kiderül, hogy tényleg hűséges. Meg egyébként is bízom benne, és sztem vagyok olyan jó emberismerő, hogy lássam rajta, mikor hazudik nekem... ha meg esetleg mégsem, akkor tanulok belőle, ez az élet.
2015. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Döbbenet, hogy csak az utolsó utolsó kommentelő írta azt, amit én is: ne tesztelgess más embereket.
2015. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!