Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek most ez az illető...

Szerintetek most ez az illető barátjának tart, vagy idegesítem?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akivel a suliban jól elbeszélgetünk. Úgy érzem, szimpatikus, nem volt okom feltételezni, hogy én neki nem. De Facebookon alig-alig ír vissza. Ha megkérdezem, akar-e valamit csinálni a sulin kívül, mindig igent mond személyesen, de facebookon ignorálja az embert. Állítólag elfoglalt, de közben látom, hogy egyéb dolgokat csinál Fb-on. Ezért nem értem. A személyes találkozóknál ő is keresi az én társaságom, nem arról van szó, hogy én ráakaszkodom, ő is köszön nekem előre, vagy ő kiabál utánam. Ugyanakkor sosem sikerül megszervezni vele semmit, és nem tudom eldönteni, hogy most szimpatikus vagyok-e neki. Tudom, hogy nem élheti a FB-on az életét, én sem ezt várom, de ott néha olyan dolgokra sem reagál, amik (mikor szóban közli, kiderül), kb. 1 szóból állnának, vagy ilyesmi. Most a nyáron nem tudok vele személyesen kapcsolatba lépni, így nem tudok erre rákérdezni.
2015. júl. 2. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Az emberek ilyenek .. Így tesz az unokatestvérem is . El vagyunk mi de ha Fb-n írok rá sz@rik rám
2015. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor ez most mit jelent? Hagyjam a francba?
2015. júl. 2. 23:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. Majd meglátod hogy mi történik ha nem írsz neki . Észre sem fogja venni . Élőben beszéljetek , ha nem akar írni akkor nem mondhatom hogy egy igaz barát . Sajnos ma már ritka az igaz barát
2015. júl. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen, ezt fogom tenni. Nagyon sajnálnám, ha igazad lenne, de nem lehet erőltetni a dolgot.
2015. júl. 4. 16:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Én is azt mondom, hogy nem vagy egyáltalán számára fontos, csak egy jó haver vagy, aki jókor van, jó helyen. Szimpatikus vagy, de csak suliban vagy jó számára. Ne foglalkozz vele többet. Időt és energiát spórolhatsz.
2015. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából azért foglalkozom vele, mert nehezen tudom eldönteni, tényleg így van-e. Mert ugyanakkor meg beszélgettünk olyan dolgokról, amikről azt hittem, nem mondja el akárkinek.
2015. júl. 5. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá akkor konkrétan, hogy mit érez. Ezáltal megnyugodsz és végre "lezárulhat" az ügy. Kérdés, hogy melyik irányba.
2015. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt kéne, csak nehéz, ha nem ír. Most épp másképp nem tudok vele összefutni. De mindenképpen ez lesz. Köszi a tanácsokat.
2015. júl. 6. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!