Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én reagáltam túl érzékenyen,...

Én reagáltam túl érzékenyen, vagy tényleg egy tahó az illető?

Figyelt kérdés

Ma hosszas idő után végre lekerült a fogszabályzóm.

Délután a gépnél töltöttem az időmet, amikor látom hogy a facebook-on lehet megadni különböző életeseményeket, és találtam ilyet is, gondoltam kiteszem, miért ne.

Majd pár perc múlva jön egy gúnyos hozzászólás, hogy "ez de nagy életesemény" haha, kacagós smiley-k.

Kitöröltem ezt a hozzászólást. Nem tudtam eldönteni hogy csak magas labda, vagy bunkóság, de nekem inkább a bunkóság felé hajlott. Ez az ismerősöm nem is a legközelebbi, és azt hiszi irtó poénos, amúgy meg egy alsókategóriás senki az én szememben (rászolgált erre a jelzőre sajnos).

Vissza kellett volna vágnom valamit, mondjuk poénosan? Nem nevettem ezen mondjuk, rosszul esett. Vagy most idiótának néznek amiért kitöröltem a bejegyzését?

Nekem igen is nagy dolog, évekig spóroltam arra hogy emberi mosolyom legyen.



2015. ápr. 4. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad az egészet a p*csába, ne rágódj egy olyan személy véleményén, akiről tudod, hogy egyébként is egy bunkó. Nekem is rosszul esne egy kicsit, de végülis kitörölted a kommentet, innentről már nem létezik. Inkább gondolj arra, hogy szép fogsorod lesz. :)
2015. ápr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább az a szánalmas, hogy a faxbukon éled az életed és még felmerül benned, hogy ilyet is ki kell posztolni. Őszintén, ki a francot érdekel?
2015. ápr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már nem azért, de ha más kitesz egy darab papírról is képet, azonnal özönlenek neki a hozzászólások, és nem ilyen stílusban! Egyátalán nem szoktam megosztani semmit magamról, de most ki mertem tenni ezt a bejegyzést, hú, mekkora dolog istenem. Nem kötelező senkinek elolvasni, tovább lehet lapozni! Emberek...
2015. ápr. 4. 10:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Akármit raksz ki az internetre, vállalod, hogy azt más úgy és olyna stílusban kommenteli, ahogy akarja. Ha nem tetszik, görgess tovább. Jhaaaaa...
2015. ápr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akármit kommentelsz az interneten, vállalod, hogy elküldjenek érte a bús bánatba :P
2015. ápr. 4. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!