Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit reagálnátok, ha ilyen...

Ti mit reagálnátok, ha ilyen hírt kapnátok váratlanul? 21/F

Figyelt kérdés

Húgom (17), barátjánál van és motoroztak. Most hívott az apja, hogy egyedül robogózott, elesett, most a sürgősségin van, kis agyrázkódást kapott, 8 napon belül gyógyuló sérülések az arcán (vérömlenyt leszívták), kezén, medencéjén, éjjel megfigyelésre benttartják.


Szüleim külföldön vannak, majd holnap megírom nekik.

Én azt gondolom, hogy majd legközelebb megtanulja ezután, hogy nem robogózunk sisak nélkül, pláne ha nincs jogsink, az idióta haverokkal.

Anyám már betegre aggódta volna magát miatta.


2015. júl. 3. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Magamat ismerve nem emelkedne meg a pulzusom :D Hülye volt, komolyabb baja nem lett, remélhetőleg tanul belőle.
2015. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem szúrnám el vele a szülők nyaralását.

inkább egy nagy balhé majd ha hazajönnek.

2015. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehordanám, hogy értse aggódom érte. Várnám hogy eméssze egy kicsit magát, míg tudatosul benne mekkora baromságot művelt, és mikor már megbánóan néz rám megenyhülnék.


Nem egy balesetem volt régebben, nálam valami ilyesmi vált be.

2015. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem is volt pár balesetem, de azért a húgom egyből túészárnyalt ilyen téren. Nekem sem volt jó ötlet ónos esőben motorozni, eszetlenül lejönni egy kavicsos meredek domboldalon, de azért ilyen dolgot, hogy bukósisak nélkül... Nem tudom hogy vagytok vele, de én kocsival egy métert sem indulok el úgy, hogy ne kötném be magam, mert halálfélelmem van és úgy érzem, hogy egyből kieshetek az autóból. Voltam én is fiatalabb, de azért ennyire nem felelőtlen.
2015. júl. 3. 23:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Hú ahhoz képest, hogy pár napja részegen akartunk motorozni, szintén sisak nélkül a haverommal, a kérdést látva kétszer átgondolnám. Bár úgy is nekivágnánk, mint mindig. D: Ne írd meg nekik, mert csak elcseszed a nyaralásukat. :D Majd ha hazajönnek akkor elújságolhatod nekik. A húgodat meg halál nyugodtan kezeld, majd anyádék elintézik, nem kell főnökösködni, had érezze magát szarul.
2015. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én nem főnökösködöm senki felett, leszidni sohasem fogom, már kinőttem belőle. :D Ha vita van és ő a téma, akkor is mindig lelépek és nem szólok hozzá semmit. Nem az én hatásköröm.

Amúgy említettem a barátja apjának, hogy majd akkor mondom nekik el ha megjöttek, de mondta hogy szóljak nekik majd holnap. De szerintem nem fogok, mert nincs komolyabb baja.

2015. júl. 4. 00:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól teszed :)
2015. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyesmi ha vagánykodni akar az ember. Én 15 évesen Simsonnal ugrattam át egy szalmabálát házilag készített rámpával. Vagyis csak ugrattam volna mert nem sikerült :D Eltört a csuklóm felrepedt a szám meg letört 2 fogam. Dejó visszagondolni rá mekkora gyökér voltam :D
2015. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!