Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó ez az embereknek?

Miért jó ez az embereknek?

Figyelt kérdés

Miért jó az embereknek ilyen képeket felrakni a facebookra?


[link]


Azzal a szöveggel,hogy az ember legjobb barátja Eminescu(Ő szerepel az 500 as bankjegyen)

Aki felrakta fehér ember és valóban van pénze,nem a kéthavi fizuját posztolgatja,de ettől független szerintem az ilyen jellegű posztok eléggé provokatívak.Az ember legyen boldog,ha nincsenek anyagi gondja,de miért kell ezt mindenki orra alá dörgölnie?


2015. júl. 4. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Provokálni csak azt lehet, aki hagyja magát. Nem az orrod alá dörgöli, neked nem kötelező megnézni hogy mit posztol.
2015. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez nem olyan nagy gond. Inkább az a felháborító amit most művelnek ezzel a melegkérdéssel. Azt dörgölik az orrunk alá.
2015. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűek az ilyen emberek, mint a faék.
2015. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd kérlek... neki a legjobb barátját így hívják, és így néz ki.

Az enyémeknek viszont emberi neveik vannak.


Szerintem ő egy lúzer.

2015. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én legjobb barátomat Anettnek hívják, és szerintem nem örülne, ha belinkelném GyK-ra, szóval nem teszem, de ettől még mélységesen sajnálom az ismerősöd, amiért neki nincs olyan barátja, mint nekem Anett.
2015. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!