Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért az ilyen embereknek jön...

Mért az ilyen embereknek jön be a nagy "tuti"?

Figyelt kérdés

Nagyapám húgának a fia nyitott egy üzletet ami havi nettó 700 ezret hozott csak az ő zsebébe és csak annyi volt a dolga hogy rendelje telefonon az árut meg az alkalmazottait kifizesse.

Az egész bizniszét elbukta a komoly szerencsejáték szenvedélye miatt...

A másik ismerősömnek tüzépe volt havi nettó 500 ezret hozott csak az ő zsebébe és úgy gondolta hogyha ne fizet anyag beszálítóknak akkor is rendben fog működni minden...

Csődbe ment az egész... ráadásul a csávó egy igazi senkiházi...

Mért az ilyen embereknek jön be nagy lehetőség amit úgy eldobnak maguktól mint egy darab szemetet.

A harmadik ismerősömnek meg lottó 5-ös telitalálatosa volt a lottón...



2015. ápr. 25. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

könnyen jön,könnyen megy..szerencse kell hozzá,és az,hogy minél pofátlanabb legyen az ember.(persze nem gerinctelen)

te is írtad,egy senkiházi..ezért el is bukta a bizniszt

2015. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De hát végül is nem jött be !!!
2015. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bejönni bejött csak épp eldobták maguktól a jó megélhetést.
2015. ápr. 25. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:

lottó 5 telitalálatról írhatnál, akár privátban is.

kíváncsi vagyok a sztorira, mert sokan még a családjuknak sem árulják el.

2015. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na ebből a 3-ból 2 olyan, hogy minden, de nem nagy tuti. Lazán elcseszték, amilyük volt...
2015. ápr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 P83 ***** válasza:

Mi lett a lottónyertessel, eladósodott vagy szegényebb lett, mint volt?


Egyébként a kérdésre a válaszom az, hogy általában azoknak adódik ilyen lehetősége akik otthon nem azt hallgatják, hogy kisfiam az élet nagyon nehéz, nincs pénz stb..

Hanem azt látják, hogy a szüleik is könnyebben bánnak a pénzzel így ezt a mentalitást ők is átveszik.


Az összes ismerősömnek akinek van pénze, azt látom, hogy a szüleinek is volt,van pénze, a szülei is vállalkoztak, így volt miből adni a gyereknek pénzt, hogy el tudjon indítani ő is egy vállalkozást.Ez a leggyakoribb szerintem.

2015. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta se írt a kérdező, pedig én is a lottós sztorira lettem volna kíváncsi.
2015. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!