Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék férfi létemre...

Hogyan tudnék férfi létemre leszokni a meghatódásról?

Figyelt kérdés

31 éves fiú vagyok, és eléggé zavar, hogy milyen könnyen meghatódok. Ha egyedül nézek koncertet/filmet otthon és akkor történik, az különösebben nem érdekel, de szoktam járni klasszikus zenei koncertekre, és az előadás végén mikor megy a nagy taps, alig bírok a könnyeimmel, és megszólalni sem tudok, mert elcsuklik a hangom :-/

Tegnap is a műpában volt egy fergeteges teltházas koncert, és a végén kicsordult a könnyem, meg fújnom kellett az orromat. Csak remélem, hogy akikkel voltam nem vették észre, mert eléggé szégyellem.



2015. júl. 6. 12:36
 1/9 Fëlyne Banshee ***** válasza:

Ha máshogy nem is, még mindég mondhatod, hogy allergiás vagy valamire, amikor társasággal mész koncira, s akkor nem azt fogják gondolni, hogy meghatódtál.

Én is ilyen vagyok, bár én lány vagyok. Egy random zenén elbőgöm magam a Volbeat "Lonesome Rider" c. számán 5-6szor elbőgtem magam, pedig az nem a legszívfacsaróbb.

Nem tudom segítene az, ha elnyomnád magadban, szerintem ne szégyelld, s keress olyan társaságot, ahol nem kell titkolóznod, s füllentened.

23/L

2015. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon, szerintem ez nagyon jó dolog. Nem vagy közömbös, van empátiád... ennek kéne normálisnak lennie.
2015. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, még annyit: én sokszor nőként is szégyellem, mert elkönyvelnek hülye pitsának, ha könnyezik a szemem, de annyira jó érzés meghatódni, olyan, mint egy lelki orgazmus.
2015. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az a helyzet, hogy kicsit én is élvezem a meghatódást. Szeretem teljesen átélni a zenét, látni az előadás végén a sok boldog embert, értékelem a munkát amit a zenészek belefektettek, mivel én is hobbi zenész vagyok. Csak kívülröl nézve ez fura lehet, mivel magamon kívül nem szoktam látni senkit a közönségben akit annyira meghat a dolog. Az a rossz, mikor erőltetnem kell magamra a keménységet, hogy ne látszódjon rajtam mennyire élvezem. Egyszer egy lány ismerősöm adott elő egy versenyművet zenekarral, ő volt a szólista, és nem bírtam odanézni előadás közben, mert azonnal gombóc nőtt a torkomban. Fiúként ez nagyon kellmetlen érzés, ezért kéne valami módszer, hogy megszabaduljak az ilyen túlzott érzelmektől. Amúgy sírni nem szoktam soha, még egyedül sem.
2015. júl. 6. 14:28
 5/9 anonim ***** válasza:
de jó :D szerintem ez a normális.Bár ha azt vesszük,hogy az a normális,ami a többségre jellemző,akkor nem az.de az én nézeteim szerint az.Szerintem az ilyen emberek a legjobb fejek.
2015. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ezzel azt akarom írni,hogy nem kell róla leszokni...ha elfojtod,az csak rosszabb
2015. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy furcsát mondok, de a te érzésvilágod az egészséges, nem a társadalmi normák.

Válassz a kettő között.

2015. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Végre egy érző lélek!


Egyszer az operában beszélgettem egy vadidegen pasassal. Olyan 50-60 között lehetett. Azt mondta: mérnök. Kérdeztem: miért szeret operába járni. Azt mondta, imád bőgni, emiatt hallgat Puccinit, Verdit és egyéb romantikusokat.


Mt. 5. 4.


"Boldogok, a kik sírnak: mert ők megvígasztaltatnak"

2015. júl. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy igazán érzékeny ember vagy.Ki mered mutatni az érzéseidet.Nincs ezzel semmi gond.

Ha mindenki ki tudná mutatni valódi érzéseit,nem lenne baj a Földön.

2015. júl. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!