Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha a munkahelyemen...

Mit tegyek ha a munkahelyemen egy csúnya kigyúrt kopasz pali, folyton az önbizalmam és az imidzsem rombolja a nők előtt?

Figyelt kérdés

Nem rég jöttem vissza angliába, fél évet otthon tartózkodtam, sikerült vissza kerülnöm a régi munkahelyemre. A személyzet fele lecserélődött, java részt nők. Észre vettem, hogy rajonganak értem a csajok, elég laza és jóképű csávó vagyok. Bármelyik nőt eltudnám vinni a szobámba. Csak van egy kis bökkenő. A konyhán dolgozik egy lengyel gyökér, és az ő általa bérelt házban lakom egy szobában. A csávó azon kívül, hogy egy kicsikét ki van gyúrva, semmit nem tud felmutatni, primitív és nagyon csúnya. 42 éves és még csak jogsija sincs. Első nap, mikor bementem dolgozni, és megismertem a kolleginákat, mindjárt oda jött hozzám mosolyogva, hogy: Kirsty a csajom, meg akarom d.gni. Kirsty egy 21 éves diáklány, és most jelenleg ő a legcsinosabb. Pár nap után észre vettem, hogy a csaj folyton figyel engem, akármikor a szeme elé kerülök. Ezt észre vette a gyökér is, és kicsit magába fordult. Azóta vannak olyan beszólásai, amivel megakar alázni a csaj előtt. Ez amúgy nem az első eset. Folyton ezt csinálta a "nagy domináns" kisfiú. Egy spanyol csajt fel akartam szedni régen, de a gyökér neki áll olyankor velem úgy beszélni a csajok előtt, mintha a seggéből rángatott volna ki. Van egy fiatal csinos lengyel csaj, arra is azt mondja, hogy ne foglalkozzak vele, mert csak 19 éves. (de persze ő 42 évesen meg... a 21 éves diákcsajt) Az egész pali nem érdekelne, ha nem az ő házában laknék, de sajna máshova nem igen tudok menni lakni itt. Bár tudom az lenne a legjobb, ha elköltöznék innen, és csak a munkahelyemen látnám ezt a parasztot. Barátnője szerintem még nem igen volt. Mutattam neki, hogy megszereztem a jogsit, erre flegma grimaszolt pofával megszólal, hogy, akkor most már vezethetek talicskát :D Szánalmas komolyan mondom. Van ötlete valakinek, hogy hogyan lehetne végleg erről a paraszt tulajdonságától leszoktatni?


35/F



2015. júl. 2. 16:28
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
81%
Az írásodból ítélve te vagy a szánalmas. Úgy írsz mint egy 14 éves kamasz. Ne harcolj a lengyel ellen, inkább barátkozz össze vele. Meg nehogy már olyan nagyra legyél a jogosítványoddal, hogy mutogatod, meg dicsekszel vele. Télleg mint egy gyerek.
2015. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
90%
Télleg? (tényleg) ;)
2015. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

Valószínű ezért a természetemért szeretnek a csajok bent :)

Egyébként jó haverok vagyunk, egész addig amíg nem lép elénk egy nő. Olyankor folyton azt bizonygatja, hogy ő a férfi. Tudod, mutattam másoknak is, és mindenki gratulált, csak a gyökérnek nem tetszett. Van egy közmondásom: A lengyel férfiaknak azért nincs jogsijuk, mert azt meg kell tanulni. Kb. ezzel mindent el is mondtam a lengyel palikről.

2015. júl. 2. 16:51
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tiszta gáz ez az angol vircsaft.Vagy gyere haza,vagy hagyd ott azt a szedett vedett csikkes munkahelyet.Ahol ilyen kopasz tahókat(és még el tudom képzelni miféle odavándorolt ruppótlanokat) alkalmaznak,az egy pr0li hely.Normális munkahelyen a vezető odafigyel arra,hogy kit vesz fel,és odafigyel a színvonalra!

Egy 42 éves embert nem fogsz tudni megváltoztatni.

Egyébként pedig neked a munkádat kell végezned ott,nem pedig ilyen kiscsajokkal foglalkozni,a kopaszt meg hagyd a fenébe!Zsebelj be egy kis lóvét,aztán lépj le.

2015. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

1-nek üzenem, hogy egy férfi nem attól férfi, mert ki van gyúrva, hanem attól, hogy tud gondolkodni és hódítani is...

Gondolom te is valami ugly boy lehetsz... :D

2015. júl. 2. 17:04
 6/51 A kérdező kommentje:
4-es. Ez a válasz már tetszik valamennyire, de haza sose fogok már költözni, én itt maradok. Külföldön élve jön rá az ember, hogy Magyarország mennyire a lehúzásról szól. Miért hagyjam ki a jó nőket, ha lenne rá lehetőségem? Egyébként már családot szeretnék alapítani és letelepedni.
2015. júl. 2. 17:06
 7/51 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy 35 éves férfi így gondolkodik, így fogalmaz és ilyesmiken sértődik meg, az az én szememben nem férfi csak egy kisfiú...


Vagy az egész kérdés úgy kamu, ahogy van.

2015. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Félre olvastam, elnézést. Nem szeretnék lelépni innen, mert az egész kisvárosban itt fizetnek a legtöbb őrabért, míg mindenhol máshol minimálbéren alkalmaznak mindenkit.
2015. júl. 2. 17:14
 9/51 A kérdező kommentje:
7-es. Figyu, 80 százalék feletti az értéked. Nem vágod, hogy a pali kivan készülve, mert nem ő kap nagy figyelmet? Olyan irigy féltékeny paraszt, hogy egyszerűen szánalmas. Egyébként nem érdekel, ki kisfiúzik le, kinézetemből is le tudnék tagadni 6-8 évet...
2015. júl. 2. 17:17
 10/51 A kérdező kommentje:
Azon kívül minden nőt meg akar dugni a lengyel, de a beszélgetésen kívül semeddig sem jut. Elvörösödik ha egy szép nő hozzá beszél. Orránál fogva tudja vezetni a legfiatalabb csaj is.
2015. júl. 2. 17:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!