Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért az oka annak hogy...

Feketeruhasember kérdése:

Miért az oka annak hogy valaki nagyon szomorú tud lenni egy rossz szó miatt is viszont a legkisebb kedvességtől és "melegségtől" is egyből nagyon boldog lesz?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatban olyanon gondolkozik hogy mi lenne ha eldobná az életét következő nap meg minden rendben és ezek váltakoznak.
2015. júl. 6. 21:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézését "Mi az oka.."
2015. júl. 6. 21:29
 2/7 piriiiii ***** válasza:
100%

Mert ilyen ember. Ennyi. Fogadd el. Ingadozik a hangulata.

Én is ilyen vagyok, nem jó dolog, de legalább mélyen élem meg a dolgokat. Legalább érzek. :D

2015. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeretethiány
2015. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Érzékenységnek hívjàk!

Vagy ilyen a természete, de álltalában inkább egy korábbi "trauma" miatt szoktak így viselkedni emberek..

Tapasztalatból mondom.

2015. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mániás depresszió
2015. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen napjaim. Volt olyan hogy hatalmas sokk ért az életben, és úgy kábé semmi nem volt amiért úgy éreztem hogy megéri felkelnem. Abból állt a napom hogy hétköznap felkelek, üvöltés otthon, bemegyek akkor tanárok szivatnak a suliban aztán melóban még pár óra szívás és este az aznapi lecseszés adagot megkaptam otthon majd alvás görcsös gyomorral hogy másnap újra ezt kell csinálni. Hétvégét se volt miért várnom mert akkor egész nap melóztam. Teljesen elhagytam magam, azon nem gondolkoztam hogy öngyilkos leszek, hanem azon hogyha ez így megy tovább akkor teljesen lesüllyedek és nem tudom mi lesz velem. Aztán egyik nap hazafelé egy idegen odajött hozzám a buszmegállóba, és pár szót váltottunk. Már nem tudom pontosan, de nagyon kedves volt, és mondott pár kedves dolgot. Akkor úgy két hétig abból a beszélgetésből éltem lelkileg...
2015. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez ismerős, mármint hogy beszélgetés valakivel aki igazából csak annyit adott hogy arra a pár percre érdekesnek talált engem és beszélt velem és ez nagyon jól esett.
2015. júl. 6. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!