Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Nem bírom elviseln...

Mit tegyek? Nem bírom elviselni az osztálytársaimat, senkivel nem vagyok jóban. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nem bírom már, szeptember óta konkrétan mindent megtettem hogy valakivel jóban legyek az osztályból, de mindenkiben találtam valamit ami nagyon taszít... egyetlen egy sráccal vagyok jóban, de ő egy paraszt... a lányok, akikkel most próbálok megbarátkozni nagyon gyakran oltanak engem, hülyeségekkel, mint például 'veréb' én meg ezt valamiért nullának tartom, csak a többi lány ezt oltásnak veszi és röhögnek rajta. semmi rosszat nem csináltam, még csak hülyén se nézek ki (nem vagyok ego, nem tudjátok kivagyok úgyhogy mondhatom..) és mégis mindig engem sebeznek, néha már igen személyes dolgokkal. körülnéztem az évfolyamban de mindenhol csak ribizlik, meg az előbbiekhez hasonlók vannak. egyszerűen nem megy, már ott tartok hogy sírok és új suli után nézek. nagyon durva vicceik vannak, mindig visszaszólok, de ahogy felülök a buszra, már ott takargatnom kell az arcom, hogy ne lássák a könnyeimet. mivel növelhetném a tekintélyem, mivel lehetnék jobb?

2013. nov. 1. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

De te most mindenki mást konkrétan lenézel?Vagy mit képzelsz te magadról?Mert ahogy másokról megnyilatkoztál az nem valami nagy intelligenciára utal.

Mi ez,hogy csak "ribizlik" vannak?Meg,hogy csak egy fiúval vagy jóba?Valahogy nem csodálkozom azon,hogy egy jóérzésű csapat kilök téged magából.

2013. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát nem értek egyet 1-sel..

lehet, hogy nem felelnek meg az "elvárásaidnak" de tavaly én is olyan suliban voltam ahol a sok ribizli meg swag, meg tokom tudja mi folyamatosan b....ott(de én csak elköltöztem, nem e miatt váltottam sulit) tudom milyen érzés, és azt is hogy nem egyszerű kibírni...

gondolom a sulidban az évfolyamtársaidon kívül is vannak ég emberek, próbálj velük jóban lenni, a többivel meg ne foglalkozz...

ahogy a leírtakból kiveszem nem egy tucat vagy, így nem csodálom ha nem bírod a birkák mellett...

2013. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jóérzésű? nem látod, hogy mit csinálnak velem nap mint nap, hogy szinte tiszta kéklila folt a kezem mert "poénból" ütögetnek a fiúk meg a lányok, meg hogy az összes többi lány, akiknek konrkétan semmit nem mondtam, azzal cse**egetnek hogy mekkora 'belem' van, miközben szerintem teljesen normális alakom van. nem nézem le őket, van olyan akivel szívesen barátkoznék az osztályon kívül, de ők nem is tudnak a létezésemről. egyszerűen odamegyek valakihez, elkezdek vele beszélgetni meg minden, és mégis az van, hogy egyszer csak kiderül, hogy 15 éves létére nem szűz mert már elvesztette a pasijával, vagy éppen az mint a 3 lánnyal, hogy engem idegesítenek inkább.... az anyámat is szidták már mindenféle ok nélkül, a családomat, stb.
2013. nov. 1. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ébredj fel egy nap úgy, hogy nem érdekel akárki mit gondol rólad. Bemész a suliba és leperegnek rólad az oltások. Nem próbálsz jópofizni velük és belemenni a kis játszmáikba. Próbálod megfigyelni őket, kipuhatolni, hogy milyenek is valójában. Megnézni, hogy ki még viszonylag normális és azt megpuhítani először. Próbálgasd irányítani a szálakat, ne csak sodródj az árral. És ügyelj arra, hogy ne lássák meg a gyengeséged, mert akkor tudják hogy hatással vannak rád és ez "hatalmat" ad nekik! Persze ez nem megy egyről a kettőre. És ha nem jön be, még simán újrakezdheted egy másik suliban:)
2013. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm... jó lenne.. egszerűen neekem ez a stressz nem jön le teljesen csak péntekenként és most is itt sírok mert nem értem mit tettem amiért utálni kell... nővérem simén beilleszkedett és még mindig imádják mert ő határozott és menő volt, és én egyszerűen nemtudok olyan lenni mint ő... nem tudom most már hogy mi legyen..
2013. nov. 1. 22:17
 6/6 anonim válasza:
Én is ugyan így vagyok ezzel, engem is nagyon beképzeltnek tartanak ezért, az én osztálytársaim is megőrítenek és már nem bírom...szerencsére azért van egy lány, aki ugyan így érez, ő az egyik legjobb barátnőm, aztán van még két normális lány...de ennyi. Én úgy szoktam védekezni, hogy kiülök a szünetben az egyik szekrény mögé, ahol nem látnak, bár az órát sem könnyű ezekkel az idiótákkal végigülni...nyávognak, földön fetrengenek és nem veszik észre mennyire gyerekesek, mindez a tanár jelenlétében! Mindig arra gondolok, hogy már csak 2 év és vége, új suli...ez neked is segíthet. És csak hogy tudd: én teljes mértékben megértelek és melletted állok!
2013. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!