Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek alapján különc vagyok?

Ezek alapján különc vagyok?

Figyelt kérdés

-nem használok csúnya szavakat

-nem cigizek

-nem drogozok

-nem iszok alkoholt

-nem önkielégítek

-nem volt még barátom

-ritkán szoktam bulizni

Most,hogy ezeket leírtam kissé olyan túl vallásosnak tűnök...igen keresztény vagyok,de ezeket magam miatt nem csinálom,de attól még szeretem Istent is.Na szóval,ha ismernétek különcnek tartanátok?(Volt,aki furának is tartott)

Köszönöm előre is a válaszaitokat! :)



2015. júl. 8. 13:11
 1/9 anonim válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a korom : 16 leszek.
2015. júl. 8. 13:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül kettőn változtass, verd ki vagy masztizz mostantól, és tegyél érte hogy legyen valakid. A több úgy jó ahogy van.
2015. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 piriiiii ***** válasza:

Részben egyetértek a kettessel. Az önkielégítést csak ajánlani tudom, hidd el, nem rossz az. Meg az se hátrány, ha van valakid, akiben megbízhatsz, akire támaszkodhatsz.

De nem attól lesz valaki különc, hogy nem beszél csúnyán meg nem szívja el az agyát...

Csak az furcsa egy egészen kicsit, hogy 16 évesen nem érdekel a szexualitás meg a saját tested ilyen szempontból. De ilyen is előfordul.

2015. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 piriiiii ***** válasza:
hármassal*
2015. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb embertől, korodbelitől valóban különbözöl, de ez nem feltétlenül baj, sőt! Nekem tetszenek a dolgok, amiket felsoroltál. Szeretnék én is ilyen lenni, de nem mindenben sikerül. Illetve azt azért nem bánom, hogy 23 éves koromra azért volt néhány barátnőm (igaz, valóban nem sok), mert jó érzés ha szeretnek és ha szeretsz valakit.

Mit meg nem adnék egy olyan lányért, aki olyan tulajdonságokkal rendelkezik, mint amiket felsoroltál! Kár, hogy egy picit fiatal vagy még! :)

2015. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 opened paradise ***** válasza:
Előttem szólókkal egyetértek,az önkielégítést nem vonnám meg magamtól a helyedben.
2015. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy különc vagy, elvégre én is ilyen vagyok (annak a kivételével, hogy nem vagyok vallásos, de ez most nem számít) és mindjárt 18 éves leszek. :)
2015. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na meg facebookom sincs! :D
2015. nov. 13. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!