Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik ilyen hirtelen és...

Létezik ilyen hirtelen és indokolatlan érzelmi váltás?

Figyelt kérdés
És miért? Miért van az, hogy az az ember, akivel korábban minden nap meg tudtunk beszélni mindent, és szerettük egymást, hirtelen nem jelentkezik többé? Úgy értem, egy hónapja nem válaszol egyetlen üzenetre sem, csak elolvassa. Mással beszélget. Nem volt semmilyen előzmény, például veszekedés. Biztos vagyok benne, hogy valamikor ő is szeretett. Akkor most miért mindegy az is, hogy élek vagy halok? Egy hónapja megy ez, és személyesen sem tudom felkeresni (nem tudom a pontos lakcímét.) Megunhatott, megutálhatott - de létezik, hogy így, szinte egyik percről a másikra?

2015. júl. 9. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szeretet és útálat. Egy hajszál választja el a kettöt. Írásodból nem derül ki , milyen kapcsolat ez szerelmi vagy inkább baráti viszony , sem az élet korotok illetve hogy ez egy amolyan manapság mindennapi "internetes kapcsolat" vagy személyes kontakt is van e. Abból amit írsz csak találgatni lehet. Vagy másképp néz rád mint ahogy te gondolod , esetleg valaki más most jobban érdekli, te is mondhattál/írhattál/viselkedhettél úgy amiröl nem is hinnéd hogy ellenszenvet , nem tetszét válhat ki, egyszerüen unja a netes csevegést, változnak az emberek azt is tegyük hozzá.
2015. júl. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igazad van sok mindenben. Egyébként elnézést a zavaros megfogalmazásért, de igen, találkoztunk korábban majdnem minden nap.
2015. júl. 9. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!