Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen? Miért nem...

Miért vagyok ilyen? Miért nem tudok megváltozni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy néha (random) elfogy a türelmem és apró kis apró dolgokon fel tudom idegelni magam, és ennek az állapotnak megfelelően fejezem ki magam mind szókészletben mind hangerőben és stílusban. A legrosszabb hogy ez azokkal szemben szokott megtörténni akiket amúgy a legjobban szeretek. Akarok változtatni, de a pillanat heve mindig elborítja az agyam mondok amit és ahogy, de utána kb 2-3-perce én is belátom hogy gyökér voltam, és bűntudatom van miatta.


Tehát ha találkozott már hasonlóval, vagy van ötlete azt várom.



2015. febr. 21. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem Kos a horoszkopod?
2015. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nyilas ...
2015. febr. 21. 14:29
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert uralkodó típus vagy, azt akarnád, hogy minden úgy legyen, ahogy az neked tetszik.

És mert valószínűleg ezt láttad otthon valakitől gyerekkorodban.


Tanulj meg alázatosnak lenni, szabadidődben segíts hajléktalanokon, vagy menj olyan helyre dolgozni, ahol úgy beszélnek veled, mint egy csicskával.

2015. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én is nyilas vagyok, és lehet, hogy tényleg ettől függ, mert nekem is vannak ilyen gondjaim
2015. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez valóban növelheti az érzelmi intelligenciát, köszönöm :)
2015. febr. 21. 14:56
 6/10 anonim válasza:
nagyon szívesen. lehet, hogy inkább csak bunkó vagy
2015. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves #6-os lehet, hogy igazad van, de akkor is fenn áll a kérdés, hogy mi a változáshoz vezető út és mennyi ideig tart :)
2015. febr. 21. 15:06
 8/10 anonim válasza:
uh...én vagyok a 6-os,(meg a nyilas is) és rájöttem, hogy nem nekem írtad az előző választ, szóval bocsi:D én is bunkó vagyok asszem..De amúgy nekem is mindig mondják, hogy meg kéne tanulnom előbb gondolkozni, aztán beszélni. Csak hát ilyenkor általában kimondom, ami először eszembe jut. Ez amúgy szerintem változik idővel. Nem tudom hány éves vagy, de talán később elhagyod ezt a "szokást", ha tapasztaltabb leszel.
2015. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nah igen. 25 vagyok ha éveket tekintek vissza minimális fejlődést látod, de az üteme aggasztó. A szociális érzékenység növelése tényleg jó út lehet a lelki béke felé :)
2015. febr. 21. 15:21
 10/10 anonim ***** válasza:
jaja biztosan a hülye horoszkóptól függ... hagyjuk már
2015. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!