Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általános kérdés. Ti ilyenkor...

Donmogyoróscsirke kérdése:

Általános kérdés. Ti ilyenkor mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Sajnálom, igazából minden kategóriába illik valamilyen szinten a kérdésem, remélem ezért nem lesz gond, hogy pont az Emberi tulajdonságok részre írtam. Nyár van, de ilyenkor sincs mindig jó idő, nem lehet mindig kint lenni, van olyan hogy esetleg egy edzés se jön össze, otthon maradásra vagy ítélve. Te ilyenkor mit csinálnál? Bármilyen önfejlesztő ( pl. kreatív dolgok) tevékenység szóba jöhet, általában gitározok vagy dalokat írok, de kipróbálnék mást is.

#nyár #önfejlesztés #emberkedés #teilyenkormitcsinálsz
2015. júl. 9. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

En olvasni szoktam. Vagy jatszok a kutyainkal, vagy szüleimnek segitek a kertben. Vagy atmegyünk vagy hozzank jönnek a batataim es filmezünk meg pihenünk.


16L

2015. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mit csinálnék? Ugyanazt, mint máskor: olvasnék! Jöhet egy kis sakk is, esetleg némi Age of Wonders 2.
2015. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én olyankor régi ruháimat szoktam újragondolni. Átszabom őket, varrok. Van hogy kutyának csinálok játékokat
2015. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha otthonmaradásra vagyok ítélve, akkor általában olvasok, filmet nézek, xbox-ozok, áthívok valakit/valakiket.
2015. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idén nyáron még nem sokat unatkoztam, bányatóra mentem fürdeni, horgásztam sokszor, bicikliztem (ma kipofoztam kicsit), meggyet/cseresznyét szedtem és adtam el, fuvaroztam, permeteztem, itthon segítettem. Vagy bütyköltem valamit, vagy mentem valahova. :D
2015. júl. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!