Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálnátok, ha úgy...

Mit csinálnátok, ha úgy hívnának fel az általános iskolából, hogy a 2. osztályos fiad úgy megvert/megütött egy kislányt a hasán, hogy mentőt kellett hívni hozzá?

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 17:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem agyvérzést kapnék. Rohannak az iskolába, vagy a korhazba, remélve, hogy a kislány jol van es nem győznék bocsánatot kérni a szüleitől.
2013. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Először is felhívnám a kislány szüleit, és bocsánatot kérnék. ÉS persze több forrásból próbálnám kideríteni, hogy pontosan mi is történt, miért történt. És ha kiderül, hogy nem csak egy szerencsétlen baleset történt,hanem szándékos volt,akkor valószínűleg folyamatosan azon agyalnék, hogy mit ronthattam el a nevelésben, hogy ilyen előfordulhatott.
2013. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ha a kislánynak baja esett ki viszi el a balhét? A gyerek még kiskorú 8 éves.
2013. okt. 3. 18:10
 4/17 A kérdező kommentje:
Szándékos ütésről beszélünk. Milyen büntetést kapna a gyerek?
2013. okt. 3. 18:10
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos itt nem tudhatjuk mi tortent. A kisfiad egyebkent szokott utni masokat? Vagy lehet, hogy annyira felhuzta a kislany, vagy valami igazsagtalansag tortent, hogy sajnos igy reagalt? En megkerdeznem a fiamat, hogy miertcsinalta, a tamarokat is, hogy vegul is mi volt ez.

Az en fiam ket eves meg csak, de sokaig ugy reagalt, ha kiteptek a kezebol masik gyerekek jatekokat, hogy barmit hajigalni kezdett, amit ert. Nekem nem tetszett, hogy mindenki rosszalloan nezett csak azert, mert mar az o reakciojat lattak, de azt nem, hogy mi tortent elotte...

2013. okt. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Irasd be a fiad valami karate iskolába, hogy ott

engedje ki a "fölös" eergiáit és ne az iskolában.

2013. okt. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A kislány mennyi idős?

Hét?

2013. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Hogyan ütötte meg?

Kézzel? Vagy belérúgott?-

2013. okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
sokkot kapnék.
2013. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%
En a fiam partjara allnek. Ezt nem ugy ertem, hogy ezt szabad engedni, de szerintem csak a buntetes nem segit, mert akkor maskor sem tudja majd kezelni az erzelmeit es utni fog megint. Beszelgetni kellene vele, hogy megertse, mit jelent verekedni, fajdalmat okozni nem jatek.
2013. okt. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!