Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagy baj van...

Szerintetek nagy baj van velem, hogy "megutáltam a lányokat?

Figyelt kérdés

Megutáltam a lányokat szinte minden lányt. Előre mondom,hogy nem meleg vagyok,nem azért,hanem azért mert soha sem sikerül egyik csajjal sem összejönnöm,hiába is próbàlkozom,volt barátnőm 5 évig egyébként de jelenleg nincs és régóta próbálkozok de senkinek nem vagyok szimpatikus,meg kényes az összes csaj,és nem kevés

ideig próbálkoztam csajt találni de nem sikerült. Én meg meguntam a barátnő keresést és nagyon megharagudtam a lànyokra ,mert nem néznek semmibe,ezért mindig méreg tölt el,ha meglátok egy lányt és bosszúból a buszon is ,ha szállok fel és mellettem száll egy lány is,nem engedem előre,hanem direkt elévágódok,hadd érezzék a lányok,hogy nem mi dig boldogságból áll az élet,hogy egy fiú udvarolna, ezer ft-ot elkölt viràgra első talikor,elfogadja és neten meg azt írja mind,hogy nem jössz be nekem..bocsi....én fafejű meg pénzt adok ki a semmiért. Nade megfogadtam,hogy nem kell nekem senki,leélem az életem én egy magam,de,ha egy csaj is bárhol vonaton vagy akárhol segítséget kér,hogy bocsi ez meg az...,nemet mondok.


Tudom,hogy magamat is utálnom kellene,haragszom is magamra de nem izgat.


Szerintetek velem van a baj és mi? Kis vagy nagybaj? Mit változtassak magamon esetleg?



2015. júl. 9. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A lányokkal van a baj nem veled(akikkel eddig találkoztál)!Az utálatot meg felejtsd el, majd találsz normális lány t is.
2015. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy megutálod őket illetve, hogy bunkó vagy velük nem függ össze.


Én is ráuntam a párkeresésre, de azért nem lököm fel őket és elbeszélgetek velük, mint egy normális ember.


Attól mert sikertelen vagy még nem kell bunkónak is lenni.

2015. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
A leírás alapján nem csoda ha nem találtál senkit régóta, mert valami nagyon nincs veled rendben. Attól hogy pár lány idióta vagy nem érdekled még nem kell utálni az összeset, főleg nem kell úgy viselkedni mint egy neveletlen parasztgyerek, ez nem normális, szállj magadba és gondolkodj el hogy mi a valódi bajod... mert az élet nem a csajokról szól.
2015. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicseszel egy olyannal, akivel még életben nem találkoztál, csak azért, mert lány? Mert anno kaptál pár elutasítást? Gratulálok neked! Ha ezen a hozzáálláson nem változtatsz sürgősen, akkor biztos, hogy senkid sem lesz!
2015. júl. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!