Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a velem egyidőseknél a fiúk csak az olyan lányokat veszik észre akik minden hétvégén holtra isszák magukat, és egész nap a facebookon nyávognak?

Figyelt kérdés

Ja és persze minden héten mással járnak :P

Oké,oké, így könnyű ''prédák'', de mással meg sem próbálkoznak.

Ezt értem a 10-11.-esekre.



2014. júl. 11. 13:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, tanulj inkább
2014. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És most nem magányomban síránkozom,csak kicsit kiábrándító ez a generáció.
2014. júl. 11. 13:27
 3/18 A kérdező kommentje:
Azt is teszem :)
2014. júl. 11. 13:28
 4/18 anonim ***** válasza:

Én nem csak azt veszem észre :)

17/f

2014. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha megnézed ezeket a lányokat és azokat a fiúkat akik őket akarják, mind egyformák... Tömeg emberek nincs bennük semmi különleges. Így ezekben a körökben nincs kihívás mert ha valaki elhagyja őket találnak egy ugyan olyat. Ne keress olyan fiút akinek a mai trendi lány az ideálja.. Nagyon szomorú ez a generáció.. 20/F
2014. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lesz az még jobb is, vannak normális srácok is, ne aggódj.
2014. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A normális egyéniség srácokat te se veszed észre kérdező, látom a szövegedből... :(
2014. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Ez az "én generációm olyan rossz" tipikus tini nyávogás, ha érettebb leszel majd kinősz ebből, nem így fogod látni a dolgokat, addig ahogy előttem is mondták a tanulással és ne más lányokkal foglalkozz.
2014. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen, elég szomorú generációba sikerült születnünk. Én inkább kitűnök, mint feltűnök. A rendes tanulás hosszútávon kifizetődőbb, mint a holtrészegség meg hasonlók. Inkább maradok még 10 évig egyedül, ha ez kell ahhoz, hogy később sikeres lehessek, és azt csinálhassam, amit szeretnék.

A kérdésedre nem tudok válaszolni, én ezt a felszínességnek tudnám be, de szerencsére ismerek néhány kivételt.

16/L

2014. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16 évesen kemény dolgokat tudhatsz a korábbi generációkról. :)
2014. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!