Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félnek sokan a bohócoktól?

Miért félnek sokan a bohócoktól?

Figyelt kérdés
Legtöbbször a filmekben van hogy félnek a bohócoktól. De miért?
2015. júl. 11. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem bohóc fétisem van. Felizgatnak az aranyos, csinos bohóc lányok. Így elképzelésem sincs:D
2015. júl. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem az összes aranyos, csinos lány felizgat. Akkor nekem milyen fétisem van? :D
2015. júl. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk az Odaátban vagy már nem is tudom hol tényleg ijesztőek voltak..de amúgy a való életben egyáltalán nem ijesztőek,de nem is viccesek.Olyan semmilyenek.
2015. júl. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is ijesztőek a bohócok, nem tudom megmagyarázni miért, de nem szeretem őket. Vannak aranyos bohócok, de legtöbbjüket inkább kicsit félelmetesnek tartom...talán az arcuk miatt, ahogy ki vannak festve, vagy nem tudom.


Nem mondom, hogy annyira félnék tőlük mint a filmekben az emberek, de nagyon nem szeretem őket.

2015. júl. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
John Wayne Gacy től megértem, hogy féltek, ő tényleg egy gyilkos bohóc volt :) De amúgy én sem értem.
2015. júl. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztőre maszkírozzák az arcukat, és néha váratlanul, harsányan felcsattan a hangjuk. Nem csodálom, ha sok gyerek megijed tőlük.
2015. júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem félek tőlük, csak például ahogy irta vki hogy mikor így hangosan felcsattannak ijesztőek.
2015. júl. 11. 11:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Tőle okkal lehet félni:


[link]

2015. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!