Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 13 éves lány vagyok és 177 cm...

13 éves lány vagyok és 177 cm magas. Még sokat fogok nőni?

Figyelt kérdés
Mert nem szeretnék túl magas lenni, eddig azt hittem elfogadható a magasságom, de egyik nap találkoztam az egyik barátommal az előző iskolámból és azt mondta, hogy olyan vagyok mint valami görög óriás és ez eléggé elvette az önbizalmamat.

2015. júl. 12. 21:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy van rá egy módszer, hogy kapsz valami hormonális gyógyszert (talán lehet, hogy a fogamzásgátló is hasonló), ami elindítja a menstruációdat, és akkor nem nősz tovább (vagy max. 1-2 centit). Szerintem lehet, hogy érdemes lenne utánanézni, ha zavar, hogy magas vagy.
2015. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nee, ne szedj semmilyen gyógyszert, a magasságod nem tudod megváltoztatni, az alacsony lányok meg azért panaszkodnak, hogy miért nem nőnek:/ Ne aggódj, ha fogsz is még nőni, Te magas vagy, ennyi. Előnye, hogy nem mutat melletted furcsán egy magas srác, sőt, a magas fiúk mellett az alacsony lányok szinte elvesznek, ami nem túl jó érzés egyikőjüknek sem, de hát, nem ez az első mérce párválasztáskor... A lényeg, hogy szeressétek egymást:) Ugyanígy az sem baj, hogy magas vagy, meglátjuk zavar-e majd, ha lesz barátod, v Őt zavarja-e majd, de ha szeret, nem akadály az sem, ha egy picit magasabb vagy Nála. Amúgy van bőven 180+ pasi, szóval valószínűleg nem lesz alacsonyabb;)
2015. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Valószínűleg még nőni fogsz de már nem annyira drasztikusan, de ne aggódj én is 180 körül vagyok (17/l) és nincs belőle probléma, vannak magas fiúk és egyre magasabbak az emberek egyébként is szóval semmi baj. De tudom hogy ez most nehéz, nekem is az volt de egy idő után sikerül elfogadni és akkor még élvezni is tudod majd :)
2015. szept. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!