Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy köszönjek egy lánynak?

Hogy köszönjek egy lánynak?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nemsoká találkozom, nem mondanám randinak inkáb egy sima találkának aféle megismerkedés, első alkalomról lenne szó, én 17 ő pedig 16 éves, a kérdésem az hogyan köszönjek neki? arca puszi vagy kézfogás? a másik kérdésem, hogy a mi korosztályunkban, a kézfogás nem elég ritka? úgy értem hogy ritkán látom hogy ilyen korban az emberek (mármint fiú lánnyal) kezet fogna, viszont a puszi az nem túlságosan tolakodó így első alkalomkor? viszont ha meg csak szóban köszönök az meg túlságosan távolság tartó, vagy rosszul gondolom? Normális válaszokat várnék. Köszönöm!:)

2015. júl. 13. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Kézfogás, és mondd meg a teljes nevedet. A vezetéknevedet is. Szerintem így udvarias. Hogy ad-e puszit, az hadd legyen a hölgy döntése. Ha ad, illik elfogadni, ha nem akar adni, ne erőltesd.
2015. júl. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az a mi korosztályunkban nem túlságosan "régimódi?" mármint ilyenkorban nem nagyon látom hogy lány fiúval kezet fogna, inkább puszi vagy szimpla köszönés
2015. júl. 13. 08:37
 3/8 anonim ***** válasza:
szia! aztán puszi.
2015. júl. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem is kézfogás és rendes bemutatkozás.

A puszit leginkább az elköszönésre kell első alkalommal tartogatni, és majd a lány kezdeményezze.

Nem régimódi a kézfogás, hanem udvarias.

2015. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
A kézfogáson ne törd a fejed! Korosztályodban IS!!! bunkoság ha a f nyujtja kézfogásra a kezét a n-nek.
2015. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ha a lány tegyük fel nincs tisztában az illemmel és nem nyújtja ki a kezét, és várja hogy a fiú kezdeményezzen? akkor puszi vagy kézfogás?
2015. júl. 13. 10:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Az illedelmes viselkedés szerves része, hogy nem veszed észre, ha más vét az illem ellen, és a legdiszkrétebben mented a helyzetet, tehát igen, jó a rugalmasság, jó, ha "megszeged a szabályt", amit egyébként úgysem ismer az illető, ráadásul nem szigorú protokollhelyzetben vagy. Kap egy bonyolult négerpacsit oszt csá! :D :P
2015. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szegény kérdező, ha már ezen a ponton fennakadsz, akkor mi lesz amikor mélyebb vágyaid felé szeretnéd terelni az ismerkedést, mint pl. Kézen fogva séta, ölelés, csók?

Csak légy természetes, mosolyogva mondj egy "szia"-t és közben nézz a szemébe! Ha kézfogásra nyújtja a kezét akkor gondolom nem ide fogsz egyből írni, hogy akkor most mi a fene van, hanem ösztönösen kezet fogsz vele. Ha puszit ad akkor meg örülsz.

Ennyi.

Az elbúcsúzás az, ami még nekem is gondot jelent időnként, mert a nők gyakran játsszák az eszüket és nem tudom, hogy akkor most tetszem neki vagy nem. Simán búcsúzik puszival meg olyat mondd, hogy folytassuk, aztán meg kapok tőle egy levelet, melyben elzavar vagy épp (tök igazságtalanul) kifejti, hogy milyen bunkó vagyok. Sajnos ilyenek a nők...

2015. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!