Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan köszönjek egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan köszönjek egy lánynak az első randin?

Figyelt kérdés

mármint, ha vesszük, hogy interneten ismerem meg és ez az első személyes találkozásunk

de általánosságban is érdekelnének a válaszok


kézcsók, puszi, ölelés, stb.?


(16/f)


2010. febr. 24. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
puszi mindenféleképpen az elején és a végén is, de a végén ölelés is lehet:)
2010. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Ha jól tudom most divat ez a 3 puszi. Na szerintem ez megfelel egy szia kíséretében. A kézcsók rettentő romantikus és illedelmes volt régen, de a te korosztályod már nem vevő rá, szóval ezt szerintem hagyd ki. Az ölelést is hagyd, kellemetlen hatást is kiválthat :)
2010. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
95%
Mosoly és pirulás, nálam működött :D (L)
2010. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Köszönj neki hellót vagy sziát hacsak nem vagytok 50 évesek (akkor kezitcsókolom vagy szépjónapot vagy ilesmi), bár a kérdés alapján inkább 14 lehetsz:).

Nyugodtan adj neki két puszit de ha lekap akkor ne ellenkezz, hagyd magad hacsak nem ijesztő a külseje és menj el a végsőkig (vagyis ameddig tudsz/mersz) viszont gondold át az eddigi beszélgetéseiteket mert lehet hogy nem is őt vártad... Ja és óvszer legyen nálad;)

2010. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tedd az egyik kezed a derekára és adj neki egy puszit.:) nagyon szexi..;)
2010. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

19:17:


tényleg 16 vagyok, de még soha nem volt egy randim se :$

de szép is lenne, ha kellene használni azt az óvszert... xD

2010. febr. 24. 19:44
 7/16 anonim válasza:
35%
mond azt hogy "búg a lukad?"XD
2010. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hagyd a puszit ha més sosem láttátok egymást. amikor elbúcsúztok akkor adj neki inkább. Én nem szeretem ha puszilgat vki, akit még sosem láttam. Lehet, hogy ő nem ilyen, de azzal nem gyűjthetsz rossz pontot, hogy nem adsz. L/18
2010. febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
jó, de akkor mégis hogy üdvözöljem? kezet csak a férfiak fognak -.-
2010. febr. 24. 23:23
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan adj neki puszit... Ha kedvelitek egymást már msnen, akkor egyértelmű, hogy 2 puszi belefér! Én mondjuk a 3 puszitól falnak megyek, nem is vagyok hajlandó a "divat" miatt senkinek annyit adni. Aztán a végén meg vagy puszi, vagy attól függ, hogy alakul a találkozás.:D
2010. febr. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!