Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek mindentől?

Miért félek mindentől?

Figyelt kérdés

-most azon parázok, hogy mi lesz velem a diákmunkán, mit fogok majd csinálni stb

-a párom is be fog mutatni a barátainak nemsokára és fogalmam sincs hogyan viselkedjek, miről beszélgessek velük akkor is és a későbbiekben, hogy jóban legyünk

-nem tudok senkivel se leállni beszélgetni, egyszerűen nem jönnek a szavak, jobban szeretem hallgatni, amit mások mondanak és ha kérdeznek, akkor válaszolok. egyszerűen nem jönnek a szavak, ha mással kell beszélgessek.

ennek az is lehet az oka, hogy nem is voltak barátaim.

barátomnál más a helyzet, vele tudok beszélgetni, hülyéskedni, másoknál nem megy.

mit tegyek?



2015. júl. 13. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, mármint nem nagyon tudok társalogni, de ha lenne csajom, akkor szarnék minden másra. :)
2015. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Félj a félelemtől inkább, akkor majd nem mersz félni! -> probléma megoldva.
2015. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de mivel én attól is félek, hogy mit gondolnának, ha mindez kiderülne, ezért nem nagyon merek róla beszélni. Szerintem mondogasd magadnak, hogy képes vagyok rá, nem kell félni és jobb lesz. (nekem picit jobb)
2015. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszichológushoz, meg terápiákra. A félelemnek oka van. Nekem főleg a családállítás segített. Amúgy még az önismeret témájában nézelődj, van rengeteg féle egyéb terápia és önismereti módszer.
2015. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!