Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak a hajléktalanok,...

Samanta :) kérdése:

Miért csak a hajléktalanok, piások, betonozók, autósok bámulnak meg az utcán és szólnak oda? Miért nem keltem fel más figyelmét is?

Figyelt kérdés
Utálom mikor messziről meglátok két csövest akik piálnak, és nekem pont arra kell mennem haza, és már akkor látom hogy engem néznek, aztán mikor elhaladok mellettük még oda is szólnak hogy "de csini vagyok" vagy "bárcsak nekem is ilyen szép lábam lenne" és ugyanez az 50 éves pasikkal, közmunkásokkal, az autósok pedig megbámulnak, rámdudálnak, de még csak 16vagyok, de egyszerűen mást nem érdeklek csak ezeket az embereket...miért? Persze nem most fogok életem szerelmére rátalálni de azért jólesne ha valaki rámnézne

2015. júl. 6. 23:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

pedig mindig ruhákban járok, magassarkúban:/

Esetleg van más ember is akinek ilyen problémája van vagy csak nekem?:)

2015. júl. 6. 23:45
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudhatod mikor találsz rá, de látszik még nem jutottál el oda.

Közmunkásokkal mi probléma? Ha kis 20-asok pl.

2015. júl. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az a bajom velük, hogy ugye csoportban dolgoznak, és amikor arra jövök feltűnően megállnak és mindenki engem néz, és tök kellemetlen, aztán az egyik odaszól nekem valamit hogy menő legyen...hát köszönöm:D
2015. júl. 6. 23:48
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Ja, hogy babyloni vagy... Akkor mi a fhaszt csodálkozol?
2015. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Rengeteg féreg van.

Nem értem maga bámulás miért nem zavar téged.

Szolj be nekik. Ilyen "ember"eknek nincsen agyuk.

2015. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de zavar:D
2015. júl. 6. 23:52
 7/12 anonim ***** válasza:
pont azert ok szolnak be, mert ennyire futja nekik intelligenciaban. A tobbi ferfi csak lopva bamul meg, en is ugy szoktam :D
2015. júl. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Ha padi lennék nem csinàlnàm ilyen feltünően..igen zavaro ha elmegyünk vki elött és érzed figyel..érzed hogy fordul a feje..na meg mimor dudàlnak vagy be is szolnak..és igen ők a külsőséget làtjàk..csini dughato az illető aztàn cső..hu ma a nagyvàrosba ragadva tapadztalom hogy itt tuti nem fogok lakni és nem engedném a lànyom egyedül utazni..volt egy csàvo a buszon rendesen simult és ma tömeg se volt..és nem jàrok miniszoknyàba max ha van alatta legnis..de sima térdig érö farmetnaci meg rozsaszin topp napszemcsi tanga papucs..szoval tök àtlag..(de vkinek bejön a vékony derék a schöne popo meg a pici cici)

Uj élet elött àllok önbizalomhiànnyal..ma mondtam a barinőmnek nézze mennyi nő csaj felhuz mini nacit szoknyàt mikor tiszta narancsbőrösek -vékonyak is! ..én meg nem biztos hogy mernék uj kapcsolatot kezdeni 2gyerek utàn amikor az ember nem a régi csikjai vannak stb. De ő meg biztat hogy a 30feletti màr nem azt nézi az tudja mivel jàr..hàt passz..mindenesetre anyagilag kell összekapnom magam és utàna talàn nyitni màsok felé..bàr "nekem nem kell màs.."és akkor màr inkàbb maradok egyedül.

2015. júl. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pali
2015. júl. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kis naiv. Mindenki megbámul(már ha van mit bámulni). Valaki ügyesebben csinálja, valaki nem, valaki percekig, valaki csak pillanatokra.


A jobb emberek nem fognak az utcán bókolni, mert nem illik

2015. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!