Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mióta új bringám van inzultuso...

Mióta új bringám van inzultusok érnek az utcán. Beszólnak, fenyegetnek, meg is dobáltak! Itt tartunk Magyarországon?

Figyelt kérdés

A sok lúzer olcsójaninak savanyú a szőlő hogy nekik nincs?



Vettem egy új bringát. Nem spóroltam éppenséggel:

Merida '15 Warp TRI 7000-E

[link]


Nem itt vettem egyébként, sajnos, mert nekem többe fájt.


Na az utcára alig merek már kimenni vele. Vidékre mennék tekerni, de ahhoz előbb ki kéne érni a városból. Komolyan inkább kocsiba teszem a bringát és csak kis forgalmú helyen veszem elő.

Az utcán beszólnak, füttyögnek rám kiabálnak. Gazdag k**----csög húzzál innen, mit raboltál ki, k***--va anyád stb. A minap egy totál ismeretlen (és nem dakota!!!) csoport egyik tagja: a k****va anyád gazdag f**--sz és hozzám vágta a sörösdobozt. Mindezt egy vadidegen ember akire egy szót se szóltam rá se néztem.


Itt tartunk? A sok janinak fáj hogy lyukas a gatyájuk nekem meg ez van? Vagy mi a bajuk?


2015. júl. 13. 15:53
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Mégis minek neked majdnem 2 millás bringa? A versenyzőknek van ilyen.
2015. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
Dobálózol itt a linkekkel, márkákkal, írod, hogy neked még többe is került ( ez a kérdésed szempontjából miért releváns?) ilyen-olyan jelzőkkel illeted az embereket, szerintem a kisugárzásoddal van baj.
2015. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Dobálózol itt a linkekkel, márkákkal


Hát csak le kell írjam miről van szó és mibe kerül különben a sztorinak értelme nincs.

Mert épp az az egész veleje hogy egy drága dologról van szó ami ki is néz valahogy.

2015. júl. 13. 16:06
 4/54 A kérdező kommentje:

ilyen-olyan jelzőkkel illeted az embereket,


JA!!!!!!

Miután majdnem megvertek vadidegenek a semmiért! Hát ha nekik szabad nem scak jelzőkkel dobálózni hanem tárgyakkal nekem hadd legyen már szabad jelzőkkel!

2015. júl. 13. 16:08
 5/54 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom neked, hogy egy laikus nem tudja megállapítani, hogy hány millió forintos biciklivel tekersz. Vagy olyan városban laksz, ahol bringaszakértők laknak csak? Vagy csak szimplán utál mindenki a városban téged.


Szóval itt bukott a történeted. Találj ki életszagúbbat :P

2015. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Látom amilyen stílusod van, nem is csoda, hogy meg akarnak verni :)
2015. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

Vagy csak szimplán utál mindenki a városban téged.


Bp-en? Egy kétmillós városkában? Hát...


És hidd el! Nem kell bringaszarkértőnek lenni ahhoz hogy lássuk ez a bringa többe fáj mint egynémely kocsi!

2015. júl. 13. 16:10
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Én is utánad dobnám a sörösdobozomat, de nem a bicikli ára miatt (amit ugye egy idegen nem tud)
2015. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Látom amilyen stílusod van, nem is csoda, hogy meg akarnak verni :)



????


És azt honnan tudják????


Rájuk se nézek meg se szólalok.

2015. júl. 13. 16:11
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
Oké. Nem vagyok bringaszakértő és ha ránézek erre, lövésem se lenne, hogy mennyi lehet az ára...de biztos bennem van a hiba. Gondolom minden alkesz, csöves, akárki jobban tájékozott a bicikliárakról.
2015. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!