Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon mi a helyzet a...

Magyarországon mi a helyzet a sorozatgyilkosokkal?

Figyelt kérdés
Amerikában van, hogy nyilvánosságra hozzák ha van egy sorozatgyilkos akit még nem kaptak el, hátha segít valaki a nyomozásban, de általában ha elkapják akkor biztos, hogy bejelentik. Magyarországon nincsenek sorozatgyilkosok? Vagy csak nem kapják el őket?
2015. jún. 20. 11:30
 1/10 FüligJimmy88 ***** válasza:
31%
Szerintem mindkét verzió lehetséges, meg még az is, hogy olyan sz@r a magyar rendőrség, hogy nem látnak összefüggést bizonyos ügyek között. Tehát simán lehet hogy van pölö öt gyilkosság, akkor öt elkövetőt keresnek, holott csak egy van. Nem lehet tudni sajnos.
2015. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam meg még ezer dologra csak gondoltam nem írok ennyi mindent a kérdéshez. Azért is gyanús ez az egész mert amikor a családomban történt egy eset amihez rendőrt kellett hívni és vér is volt a helyszínen, vettek vérmintát de látszott rajtuk hogy kb az első kukába ki fogják dobni. Meg elég nehéz elképzelni hogy a magyar rendőrségen vérmintákat elemezgetnek meg számítógépeken tárolják az adataikat és összevetik meg így meg úgy mint a filmekben, megmondom őszintén szerintem szarnak rá amíg nincs valami tömegmészárlás.
2015. jún. 20. 11:46
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Magyarországon van egy "mindenekfelettálló" fogalom: statisztika. Itt mindent elhallgatnak a népharag elkerülése miatt. Ha Magyar kormánya lenne Magyarországnak, akkor a - még nem létező - Magyar független hírcsatornákon megjelennének ezek az esetek.
2015. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

ne viccelj, a magyar rendőrség arra képes max, hogy ESETLEG kinyomozza, ki a frász tolta el Mariska néni biciklijét a temető elöl. aztán nagy bravúrral bejelentik, hogy lám 2 nap alatt kézre kerítették az alkesz elkövetőt, aki szerencsétlen olyan részeg volt, hogy a sajátja helyett mariska nénijét vitte el.

na ez a szint jelenleg. komolyabbat ne várj.


emlékszel biztos az ékszerrablós ügyre, amikor a Dunán szöktek át a zsákmánnyal, és felégettek maguk mögött mindent? na arról is milyen kuss lett, hát eleve órákba telt, mire azok az okosok kitalálták, merre is induljanak, nemhogy vérminta ... Tudod, én is mesélhetnék pár hajmeresztő esetet, mert abból van bőven, amikor meg valami nagyobb fajsúlyú ügy van, annak 90%-ban nem találják az elkövetőjét, és ezzel ők is tisztában vannak, ezért megpróbálják a balhét elvitetni valami palimadárral, akinek se alibije se családja se pénze, hogy megvédje magát. Ennyi. Itt tartunk sajnos jelenleg ....És ami még sajnálatosabb, nem csak technikailag nincs felkészülve a komolyabb feladatokra a rendőrség, de nézz körbe kicsit a személyi állományban, aztán magad is rájössz, hogy tán nem ártana valamit változtatni, de reménytelen ...

2015. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted vannak?
2015. jún. 20. 12:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

# 2

Sehol nem nyomoznak úgy, mint a CSI-ban és hasonló gagyi sorozatokban.


Egy sorozatgyilkosság áldozatait pedig nehéz összekötni. A sorozatgyilkosok általában ritkán ölnek, két eset között évek is eltelhetnek, arról nem is beszélve hogy az elkövetés módja csak a filmekben szokott rituális lenni.

A legutóbbi hírverést élvező sorozatgyilkos prostikat égetett el. Ezt könnyű összekötni és rövid időn belül történtek.

2015. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez melyik országban volt?
2015. jún. 20. 12:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kellene ide egy Max Payne :D
2015. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Jól vagyunk, Köszi 😊
2015. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
persze h vannak. szted beteg elmék csak más országokban vannak?
2015. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!