Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány sokszor néz egy...

Ha egy lány sokszor néz egy fiú szemébe, anélkül, hogy ismernék egymást, az azt jelenti, hogy bejön neki a fiú?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ezt hívják szemezésnek.
2015. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen. amikor még ezer éve tetszett egy fiú, állandóan szemeztem vele a buszon. végül össze jöttünk, de nem ment. de szerintem a szemezes jelent valamit, magambol kiindulva
2015. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Velem néha elég sok ember ''szemezik'' sokszor elég hülyén érzem magam.
2015. júl. 14. 21:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg itt egy kép rólam, h könnyebb legyen válaszolni, hogy furcsa vagyok vagy tényleg soknak tetszem [link]
2015. júl. 14. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem száz százalék, hogy ezt jelenti. Ahogy egy korábbi válaszoló, én is magamból indulok ki: általában mindenhol szeretem jól megnézni magamnak az embereket, szipmátiától függetlenül. Amikor olyan kedvem van, konkrétan kiszúrok valakit a buszon és egész úton szuggerálom, majd figyelem a reakciót. :D (Leginkább azokat a nagyszerű egyéneket, akik maguk mellett utaztatják a táskájukat, miközben mások alig férnek el állva.) Vicces, hogy szinte mindenki ugyanúgy viselkedik ebben a helyzetben. Bár lehet, hogy le kéne szoknom erről, mert bizonyára eléggé frusztráló.

...kissé elkalandoztam. Tehát amennyiben nem egy hozzám hasonlóan defektes egyénről van szó - például olyasvalakiről, aki hajnali egy óra tájt az internet böngészése helyett inkább az alvást választja, valamint iskolából hazafele menet van jobb dolga mások bámulásánál -, meglehet, hogy bejössz neki.

2015. júl. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!