Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elgondolkodtatok már ezen?

Elgondolkodtatok már ezen?

Figyelt kérdés
Az emberek birkák, de tényleg! Arra lehet terelni őket amerre akarják. Miért van az, hogy mindig az érték kell? és nem az ami fontos lenne az életben maradáshoz? Pl a gyémánt + arany senkinek nem kellene ha ingyen lenne és, ha pl az ember sza rnak kg-ért több százezer forintot adnának akkor mindenkinek az kéne. És pont az ilyen fa szságok miatt pusztítjuk el a földi életet, nem a föld pusztul el, hanem az élővilág a föld ugyan úgy boldog lesz mint most amilyen boldog. Most velem van baj és én vagyok hülye vagy más is belegondolt már ebbe?

2015. júl. 15. 04:02
 1/6 anonim válasza:

Az arany az egy nemesfém, a földön korlátozott számban található meg, más anyagokból nem lehet előállítani. Nem korrodálódik, így alkalmas értékmegőrzésre, ezért drága. Persze felhasználása sokrétű, használják az ékszergyártásban, elektronikában.


Emberi ürülékből viszont naponta felfoghatatlan mennyiség keletkezik, ezért senki nem adna érte nagyobb mennyiségű összeget. Miért is adna, hiszen ő is elő tudja állítani otthon. Ezt azért csak képes vagy felfogni.


Na a gyémánt inkább csak a ritkasága miatt, na arra én sem adnék ki pénzt, de csak azért nem mert rühellem az ékszereket.

2015. júl. 15. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem látod a fától az erdőt nem érted mit akarok mondani
2015. júl. 15. 04:43
 3/6 anonim válasza:

Akkor mondjál jobb példát. Miért nem azt említetted hogy az emberek a wc-re is kocsival járnak BKV helyett? Hogy 2 milliós karórát vesznek, mikor amobil ugyanúgy mutatja az időt. Minek Labot venni ha a skodával is el tudod érni a maximális megengedett sebességet?


De ezen nem tudsz változtatni. Ez ilyen. :)

2015. júl. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én már sok mindenen elgondolkoztam. Ez ellen nem tudsz mit tenni és ez egyre csak rosszabb lesz sajna.
2015. júl. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az emberek már csak ilyenek (sajnos). Változás már nem lesz e téren.
2015. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értem az egyes válaszolónak miért lett azáltal jobb a napja, hogy belédkötött, hisz valószínűleg ő is értette, hogy mit szeretnél kérdezni.


Az emberek birkák, ahogy írtad... van néhány kívülálló, értelmes, de az emberiség 99%-a ellen nem lehet mit tenni. Mindenki szépen lassan beáll a sorba... Ez van.

2015. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!