Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Louis Tomlinson tényleg apa lesz?

Louis Tomlinson tényleg apa lesz?

Figyelt kérdés

2015. júl. 15. 13:50
1 2
 1/20 BettyBuble válasza:
100%

Valószínűleg igen!

[link]

2015. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sehol sincs megerősítve, egyedül a Starity szerint erősítette meg a hírt a 'sajtója' ( esetleg sajtósa, nah mindegy). Bár már kész tényként kezelik, nem kell mindent elhinni, se Louis, se a csaj és a szóvívőjük sem erősítette meg, csak az a 'barát'. Egyébként szerintem PR stunt az egész, a tegnap egy csaj akarta lelőni Harryt a Metlifeban, tegnap előtt pedig Zayn szólt be Naughty Boynak, kiváncsi vagyok, hogy mire promoznak ennyire.
2015. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ és kérlek megmagyarázod azt a hírt,hogy Harryt leakarták lőni?
2015. júl. 15. 18:30
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy csaj kiírta twitterre (közben függesztették), hogy le akarja lőni augusztus 5-én, de közben kiderült, hogy csak 'viccelt' és a Metlife-ból a biztonságiak megkeresték őt, az anyja pedig most nem engedi el a koncertre :D
2015. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Istenem :D Köszi
2015. júl. 15. 18:40
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nincs mit :DD
2015. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Tekintve, hogy mindenki kussol,szerintem igaz a hír. Több olyan magazin is lehozta, amely nem nevezhető bullshit-nek. Ha nem lenne igaz már rég kint lenne minden hivatalos oldalon. Ráadásul ez megmagyarázná, hogy miért volt a napokban Louis olyan sokat Los Angeles-ben Briana-val.
2015. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Közben kiderült, hogy biztos nem igaz. Ha nem tudsz angolul, akkor röviden annyi, hogy evvel a youtuberrel készítettek egy interjút valami online cikkhez, és megkérdezték, hogy hogy áll a 'Directioner fóbiájával'. Azt mondta, hogy meghallgatott pár zenét és eléggé bejött neki, majd azt kérdezte, hogy akkor most már a rajongójuk? Erre azt mondta, hogy igen, 'Louis is gonna be a daddy' -Louis apa lesz ( ez elég fura magyarul, de ő ezt azért mondta, mert a fanok egyrésze is daddynek meg stb. szokták hívni a fiúkat).

Az interjú többi részét kivágták, és kiforgatták a szavait, úgy írták, hogy egy 'barát' nyilatkozta ezt.

Amúgy most már egyre biztosabb vagyok benne, hogy ez az egész promo, kiváncsi vagyok, hogy mihez.

2015. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.:D
2015. júl. 17. 13:29
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
hát én már nem tudom.. : [link]
2015. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!