Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol laknak a One Direction...

Hol laknak a One Direction tagjai vagy, hogy hol szoktak lenni a legtöbbet Londonban?

Figyelt kérdés
Egy hónap után megyek ki Londonba és szeretnék találkozni a One Direction tagjaival.Tudom,hogy most turnén vannak,de egyetemre megyek,szóval ott fogok élni és lesz elég időm,hogy találkozzak velük.Szóval hol laknak vagy hol szoktak lenni a legtöbbet Londonban,mert nagyon,de nagyon szeretnék találkozni velük.Sértő válaszokat nem kérek.Akinek nem tetszik a One Direction vagy,ha nem tetszik a kérdésem,akkor inkább ne írjon semmit.

2015. júl. 8. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de jópár millióan vannak ezzel így, pont emiatt a managerek igyekeznek a lehető legjobban eltitkolni, hogy hol tartózkodnak többet az együttes tagjai - a lakhelyükről nem is beszélve. De ha megtudnád, a személyzet még az utcába sem engedne be.

Maradnak a koncertek, vegyél VIP jegyet egyre, akkor talán pár szót válthatsz velük. Esetleg járd a nagyon menő klubokat (bár ez igen költséges, és sokba csak meghívásos alapon lehet bejutni), hátha összefutsz velük.

2015. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Amugy nem Londonban laknak. Louis Doncaster-ben, Harry Holmes Chapel-ben, Niall Country Westmeath-ben és Liam Wolverhampton-ban.!
2015. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. És második,nem ott laknak, ott nőttek fel.
2015. júl. 11. 23:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Kövess be 1D Updates oldalakat twitteren, sokszor járnak klubokba, (főleg Louis és Niall, de inkább Louis) és oda is írják, melyikben voltak. Van olyan klub, ahova rendszeresen járnak, a nevét most nem tudom... Harry, ha nincsenek turnén, akkor leginkább L.A.-ben van, pl. a két hónapos szünetből kb. 1,5-et ott töltött, szóval vele nehéz találkozni... De ha a UK.-ben tartózkodik, akkor általában otthon van Holmes Chapel-ben vagy valahol Londonban, általában éttermekben lehet összefutni vele, klubokba annyira nem jár...

Ami nem túl jó ötlet, mert sok más rajongó is ezt csinálja, és nem nagyon lesz időd pár szót váltani velük, az az, hogyha kimész a repülőtérre, amikor jönnek vissza Londonba.

2015. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2015. júl. 12. 18:16
 6/6 Fancsi410 válasza:
Azt tudom hogy Harry jelenleg Beverly Hillsben lakik...még a címét is tudom,mert nagynehezen a google térképen megtaláltam a lakását!Ha kell privátba leírom.
2016. jan. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!