Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalok más is van köztetek...

Fiatalok más is van köztetek akit kétségbe ejt ha a jövőjére gondol?

Figyelt kérdés
Elég szerény anyagi körülmények között lévő családból származom. A szüleim csak nagyon keveset tudnak segíteni. Gyakorlatilag mindent magamnak kell majd előteremtenem a nagybetűs élethez. Sajnos nem látok semmit magam előtt csak a nagyra törő álmaimat, ezzel szembe pedig a valóságot. Ha elkezdek dolgozni a szakmámba, valószínűleg már a seggemet verhetem a padlóhoz ha 8 órába hétfőtől péntekig egy műszakos munkarendbe megkapom a 120 nettót. Külföldön gondolkodok, de nem tudom mennyire tudnám azt megszokni, főleg hogy csak Anglia van, más németet nem beszélek. Nem tudom be tudnék-e illeszkedni abba az ezer bevándorló országába. Szóval teljesen bizonytalan vagyok, és kétségbe esett, nem látom mi áll még előtte, és félek hogy hatványozottan nem az, amit én elképzelek mint optimális élet.
2015. júl. 15. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Igen, de nem a munka miatt. Én a magam kis nettó 200-300 ezrét itthon is mindig meg fogom tudni keresni.

Ami engem zavar, és kétségbe ejt az az, hogy fogok-e találni magam mellé olyan lányt, aki ebben az anyagias, arcoskodásra, pénzszórásra és nagyzolásra alapuló világban tud még szeretni. Sajnos a tendenciákat elnézve nem sok ilyen van.

2015. júl. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Apropó kérdező, német tanuláson nem gondolkodtál még? Én is ősszel fogom elkezdeni. :-)
2015. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam, de hát több mint tíz évet tanultam angolt. Aztán az is egy vagyon pénz lenne, nulláról elkezdeni németet tanulni.
2015. júl. 15. 18:31
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó, mondjuk amit gimiben angol tanítás címen előadnak az egy vicc.
2015. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Még is megértem az angolt.
2015. júl. 15. 18:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem erre gondoltam, hanem arra, hogy egy tanfolyam nagy eséllyel hatékonyabb tanulás tesz lehetővé.
2015. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kèrdező!

Ne nyavalyogj, mert más mèg a netto 120 at sem keresi meg!!


Sokan netto 62 ezerből èlnek, mint pl a kht-nál dolgozó rabszolgák.

Ha ennyire okosnak, nyitottnak èrzed magad a világ felè, akkor eredj külföldre a bü.ös nig.erek közè.

2015. júl. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tipikus ostoba hozzáállás, gondolom nem vitted semmire az életed, és a frusztrációdat itt próbálod kiélni olyanokon, akikből még nem haltak ki teljesen az ambíciók. Etiópiába pl éheznek, de ez engem hol segít??
2015. júl. 15. 18:57
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Ba.zd szájba az okoskodós, tudálèkos, de valójában teljesen istoba ès elkeseredett, èletkèptelen qu.va anyá.at....te kis takny.s sz.rcsimbók!


Eredj jelentsd a moderátornak spiclikèm.

2015. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mivel úgy látom emberi hangnemben egy értelmes mondatot nem tudunk váltani ezt fogom tenni. Neked pedig annyit mondanék, hogy remélem egyszer majd sokkal boldogabb és gyűlölködés nélküli életed lesz a kis 62 ezreddel meg a KHT rabszolga léteddel. További szép estét neked.
2015. júl. 15. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!