Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalok más is van köztetek...

Fiatalok más is van köztetek akit kétségbe ejt ha a jövőjére gondol?

Figyelt kérdés
Elég szerény anyagi körülmények között lévő családból származom. A szüleim csak nagyon keveset tudnak segíteni. Gyakorlatilag mindent magamnak kell majd előteremtenem a nagybetűs élethez. Sajnos nem látok semmit magam előtt csak a nagyra törő álmaimat, ezzel szembe pedig a valóságot. Ha elkezdek dolgozni a szakmámba, valószínűleg már a seggemet verhetem a padlóhoz ha 8 órába hétfőtől péntekig egy műszakos munkarendbe megkapom a 120 nettót. Külföldön gondolkodok, de nem tudom mennyire tudnám azt megszokni, főleg hogy csak Anglia van, más németet nem beszélek. Nem tudom be tudnék-e illeszkedni abba az ezer bevándorló országába. Szóval teljesen bizonytalan vagyok, és kétségbe esett, nem látom mi áll még előtte, és félek hogy hatványozottan nem az, amit én elképzelek mint optimális élet.
2015. júl. 15. 18:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, csak leszámítva, hogy én a "szakmámba" nem tudok majd elhelyezkedni, de erre kicsit későn jöttem rá.
2015. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én meg vagyok elégedve a 8 órás munkarendű helyemmel, szintén 120-ért. A délutánjaim, estéim szabadok,van párom, lassan lakás is, annyira nem élünk rosszul (ő is kb. ennyit keres). Most vettünk egy faxa hűtőt, mosógépet, még nyaralni is voltunk Horvátban. Talán nem Limuzinunk lesz, csak Suzukink, de nincsenek nagyratörő álmaink, nekünk így is jó. Főleg, hogy errefelé alig van munka és látom, mit nyomorognak a barátaink a közeli gyárba, 64 ezerért összevissza vannak beosztva, hol este, hol reggel. Hozzájuk képest arany életünk van.
2015. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hat engem teljesen. A munka, penz, meg ugy alapjaraton felek, hogy egyedul maradok. Apam alkoholista, anya a beteg tesommal foglalkozik, penzunk nincs es a szemelyisegem is olyan, hogy csodalom, hogy sulibol nem csaptak meg ki csupan azert mert letezem. Mondjuk okos vagyok, szoval ez legalabb elony valamilyen szinten. En is gondolkoztam mar kulfoldon, hogy majd ott dolgozni, angolul egesz jol beszelek es meg is ertem es nemetet is fogok tanulni szoval nem tudom. Majd lesz valami.
2015. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!