Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnek ilyenek az emberek?

Hogy lehetnek ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
valakinek nem tetszett a blogom és elkezdett a nevemben írni eléggé csúnyákat mind példul: Ubit szoktam a seggembe dugnosni...stb. ezeket írta a helyembe míg én 1 hétig nem voltam és nem tudtam kitörölni és 53 magyar ember látta. De utána továbbra is írt a nevembe még csúnyábbakat... de most már nem tud! Na tehát hogy létezhetnek ilyen... nem is tudom milyen emberek akiknek arra van idejük, hogy csesztessék a másikat! Ti is ezt csináltátok volna? Esetleg veletek is megtörtént?

2015. júl. 16. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy haragszik rád, s ezért csinálta, vagy pusztán szórakozásból. Vannak ilyen emberek. Ezért legyél óvatosabb, ha már a neten osztod meg a gondolataidat.
2015. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem informatikában vannak konkurenseim, nálunk pl az volt, hogy feljelentettek minket :D persze semmi nem lett az ügyből, de nálunk más szinten folyt ez...tizenévesek voltunk és általában ment a provokálás, általában ők provokáltak minket, ha megtudtam, hogy tőlünk valaki ezt "viszonozta" azzal elbeszélgettem és megmondtam, hogy ha kiderül valakiről az kitiltásra számíthat...


valakinek ez szórakozás, vagy épp a konkurens lejáratása, ez persze megy nagy cégeknél is...pl lásd a reklámokban, hogy hozzák a példákat, hogy így úgy jobb és olcsóbb az ő termékük...

2015. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat. Még?
2015. júl. 23. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!