Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őszintén: Ti hogy viszonyultok...

Őszintén: Ti hogy viszonyultok az ilyen baráthoz?

Figyelt kérdés

Mindig meghallgat és tanácsot ad, és szinte mindig úgy segít és úgy próbál meg segíteni rajtad, hogy nem is kértél tőle segítséget?

Ti hogy kezelnétek egy ilyen társat? Idővel elvárnátok, hogy segítsen ugyanígy? Viszonoznátok neki?



2015. júl. 17. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Te magyarán mondva lesz@rod a fejét. Ő próbál segíteni puszta jó indulatból erre te meg kétszínűsködsz és kineveted a többi barátaiddal na szép... Tuti lány vagy!
2015. júl. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok, és semmi ilyet nem csináltam. Egyedül egy kérdést tettem fel, nem tudom, miért kell itt hőzöngeni.
2015. júl. 17. 10:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ha tudnám akkor nagy valószínűséggel megpróbálnám viszonozni, mivel mindig rosszul szoktam érezni magamat mikor az egyik barátom egy csomó mindent megtesz értem, én meg még semmit sem tettem igazán. Olyankor egy kicsit úgy érzem, hogy nem is vagyok méltó a barátságára, ezért egy idő után azon fogok gondolkodni, hogy mit tehetnék azért a barátomért.
2015. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatomból mondom, hogy az illető, akinek hasonlóképpen segítettem a kérdésben foglaltakhoz most le sem szar, mert nincs rám szüksége.

Nem várta el, de mindig segítettem. Nélkülem nem bírta volna a hajtást, gyakorlatilag végig a mankója voltam. Túlzás nélkül, nélkülem már "elvérzett" volna, én mentettem ki őt minden alkalommal.

Utólag belátom, hogy ez nem barátság volt. Inkább csak szüksége volt a támogatásomra és úgy érzem, hogy mint embert, engem csak megtűrt.

2015. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!