Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok használtok ilyen...

Lányok használtok ilyen melegbe izzadás gátlót? Mennyire izzadtok amúgy?

Figyelt kérdés
kell szőrteleníteni is mi?

2015. júl. 18. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen kérdés ez?Szerinted csak nyáron kell szőrteleníteni?Amúgy persze hogy kell,meg használok izzadásgátlót.....közepesen izzadok...pff xD
2015. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy meg melegBEN ...csak szólok
2015. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én parfümöt használok, playboyt
2015. júl. 18. 11:10
 4/7 anonim válasza:

Izzadásgátlót használok (nem sprayt, hanem olyan dezodort, aminek olyasmi az állaga, mint a szappannak). Egyébként sokkal többször mosok arcot (már ha itthon vagyok, és nem kell sminkelnem).


Néha befújom magam parfümmel, de csak akkor, ha eszembe jut (elég ritkán).

2015. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Izzadásgátló + testpermet. Szőrteleníteni mindig szoktam nem csak nyáron :-D nem vêszes, de azért izzadok.
2015. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 piriiiii ***** válasza:
60%

Igen, szőrtelenítek. A szőr csak rosszabbá teszi a helyzetet izzadás esetén.

Nem izzadok nagyon, bár azért a 40 fokban elég rossz szokott lenni, de hát megfürdök ötvenszer, vagy vízpartra megyek és kész.

Nem használok nagyon ilyen hülye vackokat, hogy dezodor és társai, csak ritkán. Szódabikarbónát szoktam, az egy teljes napig jó, nem izzadok tőle, nincs semmi szag, egészségesebb. Amúgy is, a szódabikarbóna rengeteg dologra jó.

2015. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A parfüm és az izzadásgátló két teljesen más funkciót tölt be.


Az izzadásgátlótól nincs hónaljszagod, a parfümtől finom illatod van. De parfümöt nem szokás hónaljba fújni, és nem is takarja el a bűzt, csak parfümmel kevert hónaljszagod lesz.


És ilyen melegben nem ajánlatos parfümöt használni az alkohol miatt.

2015. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!