Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit használtok szülés utáni...

Mit használtok szülés utáni izzadás ellen? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

solutio antisudorica

Gyógyszertárban kapható,olcsó.

2012. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszertárban kaptam egy ecsetelőt, ezt: [link]

van neki hintőporja is, olyan helyekre ahol ecsetelni nem lehetett(pl. cici alá) azt használtam. Használom most is, mert ezerszer jobb bármilyen izzadásgátló dezodornál.


Figyelni kell rá, nehogy nedves bőrre kerüljön, mert akkor nagyon csíp, de bele lehet jönni :)

2012. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vizes rongyot használtam. Többször letöröltem magam. Meg sokat cseréltem a ruhákat (jópárat szét is mostam). A hintőpor nekem nem vállt be. A gyerek sokkal jobban izzadt, nála ruhákat kellett kidobni, úgy megsárgultak.
2012. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hála nekem nem kellett váltanom, ugyan azt használom, rexona golyós deót használok.
2012. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!