Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom ha egy férfi a Facebook...

Utálom ha egy férfi a Facebookon egy csomó képet posztol ki, és megossza az ismerőseivel szinte mindig hol járt, mi történt vele az üzenőfalon . Ez normális?

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Ki neked ez a férfi?

Ha nem barát rokon akárkid...akkor mi közöd hozzá? Az ő dolga mit oszt meg.

2015. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Ja ha meg téged zavar egy idegen dolga az gáz...:/
2015. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Engem is idegesít.
2015. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Én leszarom, ki mit posztol a facebookján, mert a sajátommal törődöm.
2015. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, mert úgy érzem ilyen férfival nem tudnék együtt lenni. Nekem taszító az ilyen. De úgy látszik sok ember nem tudta értelmezni a kérdést.
2015. júl. 18. 17:17
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

De tudtuk értelmezni csak nem indokoltad a kérdésben.

Na hát igy akkor könnyebb szelektálnod.;)

Engem nem érdekel,nem is járok fel szóval én akkor esélyes vagyok nálad.:D

2015. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, az ilyen szintű magamutogatás semmilyen embertől - legyen az férfi, vagy nő - nem normális.


Szerintem persze addig rendben van a dolog, amíg magának posztolgat - ő élete, ő nyitja meg mások előtt.


A baj ott szok kezdődni, amikor ezt másokra erőlteti: osztogatja, lájkoltatná, és meg van sértődve, ha az ismerősei nem lájkolnak, vagy - neadjisten - lemondanak a követéséről is.

Pedig hát semmi más probléma nincs vele, csak annyi, hogy amit megoszt, az mások számára értéktelen.

2015. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen saját dolga, amúgy erre jó dolog hogy van olyan opció hogy nem akarsz több értesítést látni töle és hoppá.
2015. júl. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem normális dolog abból a szempontból, hogy nem a valós énje alapján ítéled meg, hanem aszerint, mit tesz vagy nem tesz az egyik internetes oldalon. Na, EZ a beteges, szerintem.
2015. júl. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

régen én is ilyen voltam, súlyos önbizalomhiányban, gyúrtam nagyban és mutogattam milyen kockás a hasam meg feszengtem a tükörben..és miért? mert ahonnan csak tudtam próbáltam önbizalmat szerezni, de nem támogatott ebben senki


ez az én esetem, de, hogy más vajon miért csinálja..szerintem elég sok köze lehet a magamutogatáshoz és az önmegerősítéshez

2015. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!