Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mennyire normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, ha mostanság annak ellenére, hogy egy csomó szép csaj kigúnyolt már meg lerondázott és egy aljas csaj a napokban vert át ritka durva módon, én mégis a tükörbee nézne nem látom magam olyan csúnyának, inkább átlagosnak?

Figyelt kérdés
Persze elismerem nem én vagyok a szép lányok álma, talán valami csoda folytán kellenék szép lánynak csak, de azért szeretném hinni, hogy van lány, akinek így is jó vagyok. Egyébként az orrom vagyok leginkább elégedetlen, de a szemeim szerintem szépek.
2013. máj. 10. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
ne adj a kis csírák csúfolódására...majd ők is ráb@sznak egyszer
2013. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez függ attól hogy hány éves vagy. A tinilányok körében divat egységesen kigúnyolni valakit, ezzel nem kell foglalkoznod. Azt pedig nagyon jól teszed, hogy nem hagyod magad elbizonytalanítani, a többi srácnak is így kellene akik aztán itt keresik a miértekre a válaszokat.

Szóval amíg nem csap át az egészséges önbizalom túlzott egoizmusba, addig szerintem oké. Amúgy meg a csajoknak is egy erős, önbizalommal teli srác kell, kár h nem gondolnak bele h a jelentkezők egy részét pont a tinikori aljas húzásokkal építik le.

2013. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert van önbecsülésed, nagyon helyesen. Nem szabad elbízni magunkat, de kell lennie egy alapnak, szerintem.

Majd lesz olyan is, aki emberszámba vesz.

Velem azért nem jött össze egy srác, mert hogy kövér vagyok, na akkor leesett az állam, mert egyáltalán nem vagyok az, csak ő az anorexiásokra bukik...

2013. máj. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából ez nálam elég fura, ingadozó, mert van, hgoy valamelyik nap hirtelen rondának érzem magam, főleg a sok kegyetlen csaj miatt, de máskor meg megnézem magam a tükören és úgy érzem, hogy van bennem valam báj, pedig tudom, hogy nem vgyok helyes srác, fura ez. Remélem egy nap találok azért olyan lányt, akivel kölcsönös a vonzalom köztünk.
2013. máj. 11. 00:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Én olyan ronda vagyok, hogy még magamat sem vagyok képes átlagosnak tartani. Annyira ocsmány és visszataszító a külsőm, hogy nem csoda, hogy még egy lánynak sem kellettem.
2013. máj. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!