Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a legkisebb és a legnagyobb...

Mi a legkisebb és a legnagyobb problémád jelenleg?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 15:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A legkisebbe az, hogy unatkozom. A legnagyobb, hogy még mindig anyuékkal lakom, de mindjárt itt van április eleje és mehetek innen :)
2012. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

a legkisebb, hogy fáj a fejem, és álmos vagyok, a legnagyobb pedig a jövő, egyetem, munka, hova tovább 1 év múlva.


19l

2012. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Legkisebb, hogy össze kéne raknom a ruhákat ,legnagyobb, hogy nem lesz meg az utolsó félévem és még nem tudom, hogy fogom ezt apámnak elmondani...

21L

2012. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A legnagyobb,hogy a szüleim egyszerűen s*ggh*lyék és tehetetlenek,hiába mondja rájuk mindenki, hogy tekintélyesek,inteligensek,tehetősek és többdiplomásak.És az, hogy egy nemkívánatos rohadtigénytelen testvérrel lakom együtt.

A legkisebb problémám:olyan nincs.

2012. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Legkisebb:most úgy ennék csokit,de helyette csak hülye tökmag van itthon,ami sós,de lusta vagyok elmenni boltba.

Legnagyobb:Apám berúgott,idegesítő,elviselhetetlen,megőrülök tőle,nem bírom.

2012. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
A legkisebb hogy nem tudom honnan fogok torzítót szerezni gitárra,a legnagyobb az,hogy a keresztanyám rákos,és azt mondták neki hogy jóesetben 2 hónapja van még :'(
2012. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
azt legkisebb az hogy törit kéne tanulni,el is kezdtem de most ellustultam.xd.a legnagyobb atlán az hogy meggondolatlan voltam,és 2 olyan embert ,,vettem egy kalap alá"akiket nem kellett volna.vagyis az egyiknek mondtam valait a másikról,amit azóta bánok.
2012. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A legkisebb, hogy nem érkezett meg a könyvrendelésem, amit már 2 hete feladtam és nagyon szeretném már olvasni.


A legnagyobb, hogy betörtek a budapesti lakásomba (külföldön élek), és nagyon nehéz így 3000 kilométerről intézkedni.

2012. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Legkisebb: Unatkozom, és ki kell takarítanom a hűtőt.

Legnagyobb: Unatkozom, és ki kell takarítanom a hűtőt.


20N

2012. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A legkisebb: nem tudok kitakarítani. Minden héten utazok, és abból áll az otthon töltött pár nap, hogy kicsomagolok, kimosok, elpakolok, majd újra becsomagolok. Közben a lakás meg úszik a koszban.

A legnagyobb: nem tudom eldönteni hol lakjak. Mindenütt jó, de legjobb máshol.

2012. márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!