Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Köszönöm helyett reklamálás...

Köszönöm helyett reklamálás az önzetlen segítségért. Tapasztaltatok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Emberek tényleg nem fogják fel mi az, vagy ennyire hülyének néznek?
2015. júl. 20. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon meg kell gondolni, mikor, kinek segítesz. Én már az elmúlt évtizedek tapasztalatai után csak valóban vészes helyzetben segítek, ha tudok.
2015. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Emberek igen nagy része sajnos nem ismeri a köszönöm és a bocsánat szót :(
2015. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek kell segítség akiről te úgy gondolod...
2015. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez egy üzleti dolog volt egy évek óta jó partnerrel, aki majdnem megvádolt, hogy át akarom verni. Közben már tisztáztam, de azért így is rosszul esett, mert úgy érzem, ha én segítek valamiben, akkor ne filléreskedjünk már. Semmi hasznom nem volt belőle, de ha lett is volna akkor mi van? Nem hogy borravaló, de még kifillérezzük? Nem gond, de azért vádaskodás helyett egy köszönöm elég lett volna. Miért nem intézte magának?
2015. júl. 20. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Vak bácsit rántottam vissza a zebránál, ment volna át a piroson és 10 centin múlott még így is, hogy nem csapta el egy autó. Kiakadt, h én mit ráncigálom. Nem értem miért nem kérdezte meg, h milyen színű a lámpa, forgalmas csomópont volt, biztosan hallotta h beszélgetnek sokan körülötte. Én azóta se bánom,h megtettem, nem bírtam volna végignézni ahogy elütik.
2015. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!