Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hova tennétek ezt a viselke...

Ti hova tennétek ezt a viselkedést? Tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy megismerkedtem párommal, majd szép lassan a családjára is sor került, mikor már 1 éve együtt voltunk. Addig igazából főleg hallomásokból ismertem őket, már csak a távolság miatt is. A húgával olyan 8 hónap után ismerkedtem meg olyan szinten hogy nem csak utólag a szülőknél találkoztunk, hanem konkrétan elmentünk hozzájuk, felköszönteni a szülinapja alkalmából. A lényeg hogy addig akárhányszor találkoztunk, egyre inkább kellemetlenül éreztem magam, mert kezdtem úgy érezni hogy nagyon le vagyunk nézve a párommal, különféle megjegyzéseik miatt, lakás autó stb-vel kapcsolatban. Csak 1-2 pl mi mondtuk hogy nemsokára veszünk a régi helyett egy új autót (kb 3és fél milcsi), erre ők jöttek azzal hogy juj micsoda hülye aautót választottunk, ilyen szar olyan béna stb, aztán a lakás helyet ami 1 szobás volt, vettünk egy családi házat (családot szeretnénk) ami kb 100 nm, lassan be is fejeztük a felújítást, nagyon szép lett, akkor jött az, hogy ők a kertvárosban nem költöznének, mert az messzebb van a belvárostól meg milyen már a házunk, miért olyan cserepet vettünk meg ilyesmi, nekik ilyen nem kéne, mert nem olyan a minősége és kb további ilyen megjegyzések, kb mindenre amit az utóbbi időben vettünk. Eljött a napja hogy elmentünk hozzájuk és reggel már paráztam hogy nekem milyen rosszul esik majd amikor megint tálalják hogy látom nekik ez milyen fasza minőség, sokkal jobb mint x y. Én ezt páromnak nem emlegettem, mert nem akartam hogy aggassza hogy ezeken agyalok, mert kit érdekel hogy a család más tagja hogy él. Odaértünk hozzájuk, aztán meglepetések sora. Kiderült hogy 1 egyszobás régi panelban laknak 3an, apa anya 3 éves kislány. Tudtam hogy vmi lakásban laknak, de ahogy ők előadták azt hittem vmi full modern nagy lakóparki lakás. Aztán kiderül hogy az autójuk ugyan tény h jó márka, ne de 13 éves a kocsi. És még ehhez hasonlók. Ha ez így van miért éreztetik velem hogy mi mennyire sehol nem vagyunk hozzájuk képest? Vagy miért ferdítik így el a körülményeiket, hogy abszolút másra gondol az aki még nem ismeri őket igazán? Velem van bajuk? Vagy ilyen típusok? Nem érdekel hogy élnek, csak meg akarom érteni a viselkedésük, mert én még nem találkoztam ilyesmivel. Bocs.. kicsit hosszú lett..
2014. okt. 27. 13:12
 1/3 tarnai ***** válasza:

Ha ez így van miért éreztetik velem hogy mi mennyire sehol nem vagyunk hozzájuk képest?

ILYENEK, NE TÖRÖDJ VELÜK. LEGALÁBB TUDOD MIRE SZÁMÍTHASZ. Vagy miért ferdítik így el a körülményeiket, hogy abszolút másra gondol az aki még nem ismeri őket igazán? ILYENEK, NE TÖRÖDJ VELÜK. Velem van bajuk? SZERINTEM MINDENKIVEL BAJUK VAN, ÉLIK A KIS ZÁRT VILÁGUKAT ÉS AZZAL NYUGTATJÁK MAGUKAT, H MÁSOKAT FIKÁZNAK LE. Vagy ilyen típusok? IGEN. Nem érdekel hogy élnek, csak meg akarom érteni a viselkedésük, mert én még nem találkoztam ilyesmivel. NE AKARD MEGÉRTENI, TOTÁL FELESLEGS Bocs.. kicsit hosszú lett..

2014. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
számomra egyértelmű ez a viselkedés... totál féltékenyek, hogy ti tudtatok egy új autót venni (tök mindegy milyet , mindenképpen fikázták volna), hogy ti ki tudtatok költözni családi házba... itt is mindegy milyen, muszáj volt valamibe belekötni, nehogy már dicsérjék! nem kell velük foglalkozni... bár sose értettem az olyan testvéreket aki nem tud örülni a másik előrébb jutásának, de hát nem vagyunk egyformák :)
2014. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
- és persze az ő életüket , házukat, kocsijukat dicsérik közben, hogy ez a szuper ez a tökéletes, holott ők is úgy szeretnének élni mint ti, csak ezt soha nem fogják bevallani... te abból gondoltad, hogy jobb életük van, mert folyamatosan fikáztak titeket, míg magukat dicsőítették... ebben a helyzetben mindenki azt hinné jobban élnek ők...:)
2014. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!