Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, ez nagyon elfogadhatatla...

Fiúk, ez nagyon elfogadhatatlan? 18/L

Figyelt kérdés
Külsőre egy teljesen átlagos kinézetű lánynak tartom magam,egy életvidám lány vagyok és sok barátom is van. Az az egy problémám van,hogy kicsit szőrősebb vagyok az átlagnál,amit úgy értek,hogy nyilván megteszek mindent ez ellen ami csak lehetséges,de ez sajnos egy hormonproblémából ered. A legszembetűnőbb,hogy a hasam is szőrös,amit rettentően szégyellek mások előtt,így gyantáztatom,de egyszerűen undorodok magamtól,hogy ilyen vagyok és a gyógyszeren és a gyantán kívül egyelőre nem tudok mást tenni. (Tudom,hogy van végleges szőrtelenítés,szeretném is,de nem kétfillér sajnos.) Hogy mondjam el majd ezt a leendő barátomnak? Szerintetek ezt valaki meg fogja érteni és elfogad majd olyannak amilyen vagyok,ha ezen kívül minden megvan bennem ami egy srácnak kell?
2015. júl. 20. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elfogadhato szerintem,mert ez a probléma megoldhato!Szoval nem vagy tökéletes?!Johogy nem hiszem ember vagy,mit akarsz???Másnak örökös betegsége van ami rosszabb esetben halálos is,na azt képzeld em milyen lenne....
2015. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vannak ennél sokkal súlyosabb gondok is, hidd el. Ha tényleg egy kívül-belül normális lány vagy, ezzel az egy hibával, akkor nincs félnivalód. ;)

18/f

2015. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Simán, nyugi.
2015. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 acelsziv ***** válasza:
Egy olyan ember aki szeret téged ezt meg fogja érteni hidd el.Aki meg akadékoskodik az nem szeret, tehát nyugodtan tedd lapátra
2015. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok, amik ettol sokkal jobban zavarnanak, ugyhogy abszolut elfogadnam. Es amugy is, mindigis akartam egy kisgorillat haziallatkent. ;)

f/20

2015. júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a leendő barátod szeretni fog, biztos hogy elfog fogadni úgy ahogy vagy, szóval ne aggódj emiatt. :)
2015. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

ha mindent megteszel ellene akkor minek megmondani neki?

gondolom az olyan nők akik gyantáztatják a bajuszuk se úgy ismerkednek hogy képzeld amúgy bajuszos vagyok igaz most nem látszik de ha akarnék tudnék ám növeszteni

ha sose lát szőrös hassal akkor minek mondanád el neki?

még egy barátnőm se jött azzal hogy "ha nem gyantáznám a lábam akkor szőrös lenne" :)

2015. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem ebben az lenne a zavaró, hogy ha ettől zárkózott és feszült lennél...megteszel ellene mindent, szóval a végeredmény magáért beszél, persze marad, meg nő vissza, de szerintem vannak ennél sokkal nagyobb problémák, mint hogy ezen leállj aggódni...


22F

2015. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elfogadható. Nem tehetsz róla.
2015. júl. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem minden fiú akad le ilyen problémánál :) PPéldáulaz eén melleim között igencsak észrevehető az aszimmetria, a barátomat mégsem zavarja még egy kicsit sem, mégis mennyi-mennyi napot töltöttem emiatt aggódással, mikor még nem volt senkim :)

18L

2015. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!