Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ahhoz hogy boldog legyek az...

Ahhoz hogy boldog legyek az kell csinálnom amiben jó vagyok?

Figyelt kérdés
és ha igen hogy jöjjek rá hogy miben vagyok igazán jó?

2015. júl. 20. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétel, de sokat segít. :)

Próbálkozással tudsz rájönni. Van-e jó hallásod? Esztétikai érzéked? Mozgáskultúrád? Mit szeretsz csinálni? stb. Magamnál általában komoly összefüggést tapasztalok aközött, hogy mit szeretek csinálni, és miben vagyok jó, vagy legalább valamivel jobb az átlagnál.

2015. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat ezt neked kell tudnod:/ Talad meg,amiben jo vagy,es akkor boldog leszel ;)
2015. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is bárcsak tudnám,hogy hogyan kell rájönni arra,hogy miben vagyok jó....sajnos az iskolában ilyeneket nem tanítanak,csak sok sz*rt
2015. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetertek a harmassal...
2015. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. júl. 20. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Én vagyok az élő példa; két éve vívok, és rettentően szeretem. Csapnivalóan megy. :D

Oké, ez elég érdekes példa volt. No, a lényeg, hogy nem a tökéletességre kell törekedni, hanem arra, hogy élvezd. Ha találsz valamit, amit szeretsz csinálni és kitartasz mellette, később te leszel a legnagyobb profi.

2015. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. júl. 28. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!