Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen kinézetű embereket...

Milyen kinézetű embereket nevezünk csúnyának?

Figyelt kérdés
Vagy ez is emberfüggő, hogy kinek mi a csúnya? Pl egy szolis páwagyereknek, a sápadt szeplős emberke és fordítva
2015. júl. 20. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A rondaság relatív.

Én például utálom a "páwagyerekeket".

2015. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A dagadt pasikat
2015. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem a c.gányok elég csúnyák,meg a zs.dók is...köztük nincs olyan,aki ne lenne ronda..meg a nagyon kövér emberek,meg a pávagyerekek is....csak úgy gyakran jobban néznének ki,hogyha nem csúfítanák el magukat azzal a sz.ar stílussal
2015. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van.. A csúnyaság relatív. Legalább is egy bizonyos ponttól. Szerintem az igénytelen eberek a csúnyák. Akiknek tiszta pattanás az arcuk, be van nőve a körmük, ráadásul koszos is, a hajuk tiszta zsír, igénytelenül öltözködnek, hatvan kiló felesleg... Szóval szerintem aki ápolt, az nem lehet csúnya. Onnantól meg már ízlések és pofonok... De igazából mindenki ki bírna hozni magából jobbat, még a legjobb-ból is
2015. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!