Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért tartják csúnyának a...

Miért tartják csúnyának a magas homlokú embereket?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom,hogy akinek magas a homloka,annak kötelező a frufru,mintha ez olyan csúnya,szégyellni való dolog lenne.


Szerintem pedig kifejezetten szép a magas homlok,nagyon különlegessé,egyedivé és látszólag okossá (XD) varázsolhat egy arcot.


Nekem is meglehetősen magas a homlokom,páran mondták is már,hogy jól állna a frufru,de én így tetszem magamnak.Szeretem az arcomat.Elég különleges.



2011. dec. 23. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
A magas homlok nem csúnya, csak elrontja az összhatást, ezért kell takargatni.
2011. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha valakinek magas a homloka az elvileg intelligens is azt mondják. de néha tényleg nem esztétikus és egy minimális oldalfrufru nem árt neki. Te is kipróbálhatod egyszer nem halsz bele aztán ha nem jó el lehet tűzni. Lehet ódzkodsz tőle aztán, ha kipróbálnád tökre tetszene.
2011. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Nekem átlagosan alacsony homlokom van, de mindig hallgathattam anyától, hogy a magas homlok mennyivel szebb, mennyivel okosabbnak néz ki, akinek magasabb homloka van, míg az alacsony homlok ősemberes.

De szerintem cseppet sem különleges a magas homlok, bár jobban szeretnék azt. Anyám kedves megjegyzései után érthető módon nem rajongok az "ősemberes" alacsony homlokomért.

2011. dec. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is magas homlokom van, de senki nem mondta, hogy csúnya lennék, ez hülyeség. sőt, általában azt mondják, szép vagyok. a frufru meg kur.va hülyén áll.
2011. dec. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

hát szerintem ettől még senki sem látszik okosabbnak, én is hallottam már egy párszor

én utáltam, hogy magas a homlokom, most sem barátkoztam meg vele, de pozitívum, hogy pár hírességnek is magas a homloka, mégis milyen szépek egyesek

a frufru meg nekem sem áll jól, már próbáltam, de borzalmas

2011. dec. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Röhögni fogtok, de aránylag nekem ilyen magas a homlokom (még az arcformám is):

[link]


És ÍRTÓ HÜLYÉN ÁLL A FRUFRU!!!!


Szóval ez egy butaság, hogy a magas homlokon jó a frufru!

Nekem így simán ezerszer jobb!

Az átlagos homlokú barátnőmnek és anyukámnak viszont jól áll a frufru.

Bár én is örülnék, ha picit laposabb lenne a homlokom, de ez van.

29N

2011. dec. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom, nekem eléggé magas homlokom van, és tavaly vágattam magamnak frufrut. Hát, azóta nagyon megbántam... Most már szerencsére lenőtt, de addig.. fuu.. teljesen összenyomta az arcom. Nem tartom magam szépnek, de eltűrt hajjal szebb vagyok sztem. :D Ja,és lehet, hogy én azért szoktam még plusz kicsit fel is tupírozni a hajam elválasztásnál, mert amúgy meg egy kicsit kerek az arcom. Nem palacsinta, de nem is lópofa. :D
2012. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont, hogy szépek! Bár én lány vagyok, nekem nagyon 'tetszenek' a magasabb homlokúak. Mintha ilyen karaktert adnának az arcnak. Olyan különleges. :) Nekem közepesen magas a homlokom, lehetne magasabb. :D A legtöbb szép csaj is szerintem magasabb homlokú. :) Ahhhw, akarok magasabb homlokot! :D
2012. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!